➤ Blerje Bumex të përdorur - Machineseeker.al 🏷️

Blej Bumex të përdorurar (25)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Reklamë e klasifikuar
Kabina e lyerjes, TPW 1010 100x100cm Bumex TPW101
Kabina e lyerjes, TPW 1010 100x100cm Bumex TPW101
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Kabina e lyerjes, TPW 1010 100x100cm
BumexTPW101

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kabina e lyerjes TM1010, INOX Bumex TM1010
Kabina e lyerjes TM1010, INOX Bumex TM1010
Kabina e lyerjes TM1010, INOX Bumex TM1010
Kabina e lyerjes TM1010, INOX Bumex TM1010
Kabina e lyerjes TM1010, INOX Bumex TM1010
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Kabina e lyerjes TM1010, INOX
BumexTM1010

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kabina me spërkatje TM2015 Bumex TM2015
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Kabina me spërkatje TM2015
BumexTM2015

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngjyrosni murin thithës TU2015 Bumex TU2015
Ngjyrosni murin thithës TU2015 Bumex TU2015
Ngjyrosni murin thithës TU2015 Bumex TU2015
Ngjyrosni murin thithës TU2015 Bumex TU2015
Ngjyrosni murin thithës TU2015 Bumex TU2015
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Ngjyrosni murin thithës TU2015
BumexTU2015

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blloqe 2500x1500 Bumex TZ2515 2500x1500
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Blloqe 2500x1500
BumexTZ2515 2500x1500

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEQJE AUTOMATIKE E BJERJES PARA makine BUMEX F.H.U. WQA1313
HEQJE AUTOMATIKE E BJERJES PARA makine BUMEX F.H.U. WQA1313
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

HEQJE AUTOMATIKE E BJERJES PARA makine
BUMEX F.H.U.WQA1313

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kabina e pluhurit 4500x2300mm Bumex
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Kabina e pluhurit 4500x2300mm
Bumex

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kabinë me veshje pluhuri TQS4022 Bumex TQS4022
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Kabinë me veshje pluhuri TQS4022
Bumex TQS4022

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dhoma e veshjes me pluhur Bumex TQS2722
Dhoma e veshjes me pluhur Bumex TQS2722
Dhoma e veshjes me pluhur Bumex TQS2722
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Dhoma e veshjes me pluhur
BumexTQS2722

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Një zhveshëse për buzë 4 x 22
Një zhveshëse për buzë 4 x 22
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Një zhveshëse për buzë 4 x 22 "
Bumex

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
furrë me veshje pluhuri Bumex
furrë me veshje pluhuri Bumex
furrë me veshje pluhuri Bumex
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

furrë me veshje pluhuri
Bumex

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Set: furrë dhe kabina pluhur Bumex
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Set: furrë dhe kabina pluhur
Bumex

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Furra pluhur për naftë Bumex TO1540
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Furra pluhur për naftë
BumexTO1540

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Një sobë dhe një kabinë me veshje pluhuri Bumex
Një sobë dhe një kabinë me veshje pluhuri Bumex
Një sobë dhe një kabinë me veshje pluhuri Bumex
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Një sobë dhe një kabinë me veshje pluhuri
Bumex

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Furra me lyerje me pluhur, 1500x4000mm Bumex TPO1540
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Furra me lyerje me pluhur, 1500x4000mm
BumexTPO1540

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Furrë me lyerje pluhuri 1500x3000mm Bumex TPO1530
Furrë me lyerje pluhuri 1500x3000mm Bumex TPO1530
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Furrë me lyerje pluhuri 1500x3000mm
BumexTPO1530

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Furra me pluhur, set lyerjeje Bumex TPO1215
Furra me pluhur, set lyerjeje Bumex TPO1215
Furra me pluhur, set lyerjeje Bumex TPO1215
Furra me pluhur, set lyerjeje Bumex TPO1215
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Furra me pluhur, set lyerjeje
BumexTPO1215

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Furra me pluhur për GAZ 1500x5000x2000mm Bumex TPG1550
Furra me pluhur për GAZ 1500x5000x2000mm Bumex TPG1550
Furra me pluhur për GAZ 1500x5000x2000mm Bumex TPG1550
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Furra me pluhur për GAZ 1500x5000x2000mm
BumexTPG1550

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Furrë me veshje pluhuri Bumex
Furrë me veshje pluhuri Bumex
Furrë me veshje pluhuri Bumex
Furrë me veshje pluhuri Bumex
Furrë me veshje pluhuri Bumex
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Furrë me veshje pluhuri
Bumex

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Furra e veshjes me pluhur 1.2x1.5 Bumex
Furra e veshjes me pluhur 1.2x1.5 Bumex
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Furra e veshjes me pluhur 1.2x1.5
Bumex

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Furrë, kabinë e veshjes me pluhur Bumex TPO1215, TQ1415 Sames Kremlin
Furrë, kabinë e veshjes me pluhur Bumex TPO1215, TQ1415 Sames Kremlin
Furrë, kabinë e veshjes me pluhur Bumex TPO1215, TQ1415 Sames Kremlin
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Furrë, kabinë e veshjes me pluhur
BumexTPO1215, TQ1415 Sames Kremlin

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Disku i koshit 1300x1300mm Bumex TPO1590
Disku i koshit 1300x1300mm Bumex TPO1590
Disku i koshit 1300x1300mm Bumex TPO1590
Disku i koshit 1300x1300mm Bumex TPO1590
Disku i koshit 1300x1300mm Bumex TPO1590
Disku i koshit 1300x1300mm Bumex TPO1590
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Disku i koshit 1300x1300mm
BumexTPO1590

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vaskë zgjerimi Bumex
Vaskë zgjerimi Bumex
Vaskë zgjerimi Bumex
Vaskë zgjerimi Bumex
Vaskë zgjerimi Bumex
Vaskë zgjerimi Bumex
Vaskë zgjerimi Bumex
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Vaskë zgjerimi
Bumex

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kabina e lyerjes TPW1515 1500x1500mm
Kabina e lyerjes TPW1515 1500x1500mm
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Kabina e lyerjes TPW1515 1500x1500mm

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rezervuari i bojës me filtër WQF
Rezervuari i bojës me filtër WQF
Rezervuari i bojës me filtër WQF
more images
Polonia Bliżyn
1 109 km

Rezervuari i bojës me filtër
WQF

Thirrni