Dkm blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Qendra torno KAMI DKM 420-1

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)
6

Torno CNC Fanuc 0i TD KAMI DKM 1600.5 Zyklon

Ennepetal, GjermaniGjermani
6414 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
5

LZS - torno Kami DKM 660L

Düsseldorf, GjermaniGjermani
6387 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Flexible mulli bosht Suhner Rotofera DKM4

Baden-Württemberg, DeutschlandGjermani
6669 km
te mira (te perdorura)


dkm
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
1

Motor me bosht fleksibël SUHNER ROTAR DKM5

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6555 km
i përdorur
6

CNC torno KAMI DKM 1600.5 Zyklon

Ennepetal, GjermaniGjermani
6414 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Shaft makine bluarje SUHNER Rotovar DKM7

Neuenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6591 km
i përdorur
3

motor makinë SUHNER Rotovar DKM 7

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6555 km
i përdorur
4

Shaft Grinding SUHNER Rotovar DKM7

Neuenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6591 km
te mira (te perdorura)
1

Flexible mulli bosht SUHNER Rotofera DKM4

Baden-Württemberg, DeutschlandGjermani
6669 km
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Motor me bosht fleksibël SUHNER Rotar DKM 6

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6555 km
i përdorur
5

Flexible mulli bosht SUHNER Rotofera DKM4

Baden-Württemberg, DeutschlandGjermani
6669 km
i shkëlqyer (i përdorur)
1

Motor me bosht fleksibël SUHNER Rotofero DKM4

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6555 km
i përdorur


dkm
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
DKM
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .