Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Waregem, Belgjikë Belgjikë
(Vendndodhja e shitësve)
1679 km
1992
i përdorur
Hohenems, Austri Austri
(Vendndodhja e shitësve)
1082 km
2000
i përdorur
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1361 km
2001
te mira (te perdorura)
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1361 km
1994
gati për përdorim
Hohenems, Austri Austri
(Vendndodhja e shitësve)
1082 km
2004
i përdorur
Hohenems, Austri Austri
(Vendndodhja e shitësve)
1082 km
2005
i përdorur
Hohenems, Austri Austri
(Vendndodhja e shitësve)
1082 km
2005
i përdorur
Hohenems, Austri Austri
(Vendndodhja e shitësve)
1082 km
2004
i përdorur
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1361 km
2009
gati për përdorim
Wilków, Poloni Poloni
(Vendndodhja e shitësve)
1124 km
2009
i shkëlqyer (i përdorur)
21.624 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 55 ditë
Saint-oyen Itali
1166 km
gjendje e mirë (e përdorur)
Pajisja e shpimit Btfbqde0is Marka: ATLAS COPCO Modeli: BOOMER H178 Nr. Serial: 2190/85 Orët / Km: 401
 

I përdorur Atlas copco zr 55

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153