Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Nieuwerkerk aan den IJssel, Holandë Holandë
(Vendndodhja e shitësve)
1688 km
1983
aq i mirë sa i ri (ex-display)
Nieuwerkerk aan den IJssel, Holandë Holandë
(Vendndodhja e shitësve)
1688 km
1998
i përdorur
21.624 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 55 ditë
Saint-oyen Itali
1166 km
gjendje e mirë (e përdorur)
Pajisja e shpimit Marka: ATLAS COPCO Modeli: BOOMER H178 Nr. Serial: 2190/85 Orët / Km: 401 Btfbqde0is
 

I përdorur Atlas copco xas 66

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.