Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Horst, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1611 km
2007
te mira (te perdorura)
Aleksandrovac, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
(Vendndodhja e shitësve)
267 km
i ri
Aleksandrovac, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
(Vendndodhja e shitësve)
267 km
i përdorur
London, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
(Vendndodhja e shitësve)
1929 km
gati për përdorim
Aycliffe Business Park, Station Rd, Newton Aycliffe DL5 6EQ, UK Mbretëria e Bashkuar
2191 km
2016
i shkëlqyer (i përdorur)
21.624 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 55 ditë
Saint-oyen Itali
1166 km
gjendje e mirë (e përdorur)
Pajisja e shpimit Marka: ATLAS COPCO Modeli: BOOMER H178 Nr. Serial: 2190/85 Btfbqde0is Orët / Km: 401
 

I përdorur Asco

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153