Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK Mbretëria e Bashkuar
2086 km
2003
te mira (te perdorura)
Matelica (MC), Itali Itali
(Vendndodhja e shitësve)
637 km
2004
gati për përdorim
Strassberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1172 km
2006
i përdorur
Strassberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1172 km
2016
i përdorur
Strassberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1172 km
2008
i përdorur
Guillotine Shear AMADA SCHIAVI Cutting capacity: 4 mt Bvzjsrvmtd Thickness: 10 mm Model: GH 1040 complete with evacuator and N. 1 pair of blades
Matelica (MC), Itali Itali
(Vendndodhja e shitësve)
637 km
2006
gati për përdorim
Kaiserslautern, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1336 km
2000
gati për përdorim
Eislingen, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1175 km
1990
i përdorur
Kaiserslautern, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1336 km
1990
gati për përdorim
Kaiserslautern, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1336 km
2008
gati për përdorim
 

I përdorur Amada fo 3015

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153