Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Strassberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1172 km
2006
i përdorur
Strassberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1172 km
2008
i përdorur
Matelica (MC), Itali Itali
(Vendndodhja e shitësve)
637 km
2006
gati për përdorim
Kaiserslautern, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1336 km
2011
gati për përdorim
Korschenbroich, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1525 km
1980
i përdorur
Staufenberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1394 km
1986
i përdorur
 

I përdorur Amada ac 2510 nt

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.