Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Steffenberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1404 km
1961
i përdorur
Torno paralele e përdorur MORANDO PL 25 250X4000 është një torno tradicionale ITALIANE me madhësi mesatare: Cz7jh9pg Lartësia e qendrës 250 mm - distanca midis qendrave 4200 mm, e plotësuar me burime automatike dhe vetqendrore
 

I përdorur Agria 5400

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.

Shfletoni nëpër llojet më të popullarizuara të makinave:


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153