kategori
Kategoria kryesore:
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet
Reklamë e klasifikuar
Aebi TERRATRAC TT75 Aebi TERRATRAC TT75 Aebi TERRATRAC TT75 Aebi TERRATRAC TT75 Aebi TERRATRAC TT75 Aebi TERRATRAC TT75 Aebi TERRATRAC TT75 Aebi TERRATRAC TT75 Aebi TERRATRAC TT75 Aebi TERRATRAC TT75
more images
10
Zvicra Villeneuve
1211 km
Traktor shpat
Aebi TERRATRAC TT75
2007
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Francës Neuville Saint Amand
(Vendndodhja e tregtarit)
1626 km
PAJISJE PËR PEIZAZHIM BUJQËSOR DHE PYLLRI
AEBI TERRATRAC TT80
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aebi MFH 2500 3 Besen Aebi MFH 2500 3 Besen Aebi MFH 2500 3 Besen Aebi MFH 2500 3 Besen Aebi MFH 2500 3 Besen Aebi MFH 2500 3 Besen Aebi MFH 2500 3 Besen Aebi MFH 2500 3 Besen Aebi MFH 2500 3 Besen Aebi MFH 2500 3 Besen Aebi MFH 2500 3 Besen
more images
11
Gjermani Selm
(Vendndodhja e tregtarit)
1520 km
Të tjerët
Aebi MFH 2500 3 Besen
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
Aebi MFH 2500 Aebi MFH 2500 Aebi MFH 2500 Aebi MFH 2500 Aebi MFH 2500 Aebi MFH 2500 Aebi MFH 2500 Aebi MFH 2500
more images
8
Gjermani Ingelheim am Rhein
1357 km
Fshirës me 3 furça
Aebi MFH 2500
2008
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aebi MT 740 Aebi MT 740 Aebi MT 740 Aebi MT 740 Aebi MT 740 Aebi MT 740 Aebi MT 740 Aebi MT 740 Aebi MT 740 Aebi MT 740 Aebi MT 740 Aebi MT 740 Aebi MT 740
more images
13
Gjermani Stuttgart
1218 km
Shërbimi dimëror i transportuesit komunal të implementimit
Aebi MT 740
2015
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Francës Neuville Saint Amand
(Vendndodhja e tregtarit)
1626 km
PAJISJE PËR PEIZAZHIM BUJQËSOR DHE PYLLRI
AEBI TERRATRAC TT75
2007
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Aebi kt 65

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.