Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Glass prerja tavolina blej përdorur

48 rezultate për
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Tabela e prerjes së xhamit Expoglass është një makinë që përmirëson procesin manual të prerjes. Madhësia e tryezës: 186 cm x 280 cm Karakteristikat kryesore janë: - pjerrësi pneumatike e majës së tryezës - ndërprerës pneumatikë - jastëk ajri - kllapa të zgjatura manualisht për ngarkim vertikal (të mbuluara me kube hiri të zëvendësueshëm) - 4 rrota poliamide rrotulluese 80 për ngarkesa shumë të larta - 4 këmbë të rregullueshme për të niveluar tryezën në vendin e punës - e mbuluar me ndjerë gri...
Stroncone, Itali Itali
(Vendndodhja e shitësve)
641 km
2007
i shkëlqyer (i përdorur)
Oferta e shitjeve për një tryezë të re për prerjen e xhamit dhe një njësi raftesh (set) Parametrat e tabelës: -Dimensionet e majës: 280cm x 186 cm - animi pneumatik - dy ndërprerës të zgjatur pneumatikisht -çantë ajri - tifoz - të veshura me pluhur - mbulesë e ndjerë prej xhami të zi Buf7qqhk8r Parametrat e raftit të xhamit: - madhësia e xhamave të ruajtur 160 cm x 255 cm - kapaciteti ngritës i sirtarit 900 kg -numri i sirtarëve - 10 - të veshura me pluhur Isshtë një ofertë për një set, pranda...
Tabela e përpunimit / montimit të xhamit. Përmasat 340 cm x 240 cm. Tabela e ngritur nga burimet e gazit. Mbuluar me ndjerë qelqi. Tabela mbi rrota - e lëvizshme. Ne rekomandojmë produktet tona të tjera për industrinë e qelqit. Bsi8sjrdyi
Tabela e prerjes së xhamit Expoglass është një makinë që përmirëson procesin manual të prerjes. Bo7fz33tue Karakteristikat kryesore të tij janë: - pjerrësi pneumatike e majës së tavolinës - ndërprerës pneumatikë - jastëk ajri Përmasat e tryezës: - 340 cm x 240 cm
Tabela e prerjes së xhamit Expoglass është një makinë që përmirëson procesin manual të prerjes. Madhësia e tryezës: 186 cm x 280 cm Karakteristikat kryesore janë: - pjerrësi pneumatike e majës së tryezës - ndërprerës pneumatikë - jastëk ajri - kllapa të zgjatura manualisht për ngarkim vertikal (të mbuluara me kube hiri të zëvendësueshëm) Npf8d - 4 rrota poliamide rrotulluese 80 për ngarkesa shumë të larta - 4 këmbë të rregullueshme për të niveluar tryezën në vendin e punës - e mbuluar me ndje...
Tabela e përpunimit / montimit të xhamit. Përmasat 280 cm x 186 cm. Tabela e ngritur nga burimet e gazit. Mbuluar me ndjerë qelqi. Tabela mbi rrota - e lëvizshme. Ne rekomandojmë produktet tona të tjera për industrinë e qelqit. Bsi7rg8tiz
Tabela e prerjes së xhamit Expoglass është një makinë që përmirëson procesin manual të prerjes. Madhësia e tryezës: 186 cm x 280 cm Karakteristikat kryesore janë: - pjerrësi pneumatike e majës së tryezës Hsor7of - ndërprerës pneumatikë - jastëk ajri - kllapa të zgjatura manualisht për ngarkim vertikal (të mbuluara me kube hiri të zëvendësueshëm) - 4 rrota poliamide rrotulluese 80 për ngarkesa shumë të larta - 4 këmbë të rregullueshme për të niveluar tryezën në vendin e punës - e mbuluar me nd...
 

I përdorur Glass prerja tavolina

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153