➤ Blerje Torno dhe torno të përdorura (127 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Torno dhe torno të përdorurar (127)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinat e përpunimit të drurit Torno dhe torno
Reklamë e klasifikuar
Torno/torno druri Hapfo Performer 400-FU
Torno/torno druri Hapfo Performer 400-FU
Torno/torno druri Hapfo Performer 400-FU
Torno/torno druri Hapfo Performer 400-FU
Torno/torno druri Hapfo Performer 400-FU
more images
Austria Kuchl
908 km

Torno/torno druri
HapfoPerformer 400-FU

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno automatike Genini Genini Miniautomat
Torno automatike Genini Genini Miniautomat
Torno automatike Genini Genini Miniautomat
Torno automatike Genini Genini Miniautomat
Torno automatike Genini Genini Miniautomat
Torno automatike Genini Genini Miniautomat
Torno automatike Genini Genini Miniautomat
Torno automatike Genini Genini Miniautomat
more images
Polonia Juszczyn
953 km

Torno automatike Genini
GeniniMiniautomat

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
Torno/torno druri Hapfo AP 6000 ES
more images
Gjermani Lambsborn
1 350 km

Torno/torno druri
HapfoAP 6000 ES

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno kthimi druri me bazament MINIMAX SCM T 124
Torno kthimi druri me bazament MINIMAX SCM T 124
Torno kthimi druri me bazament MINIMAX SCM T 124
Torno kthimi druri me bazament MINIMAX SCM T 124
Torno kthimi druri me bazament MINIMAX SCM T 124
Torno kthimi druri me bazament MINIMAX SCM T 124
Torno kthimi druri me bazament MINIMAX SCM T 124
Torno kthimi druri me bazament MINIMAX SCM T 124
more images
Italia Cantù
1 025 km

Torno kthimi druri me bazament
MINIMAX SCMT 124

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
torno Genini Kafiro 90
torno Genini Kafiro 90
torno Genini Kafiro 90
torno Genini Kafiro 90
torno Genini Kafiro 90
torno Genini Kafiro 90
torno Genini Kafiro 90
torno Genini Kafiro 90
torno Genini Kafiro 90
more images
Polonia Sułkowice
972 km

torno
GeniniKafiro 90

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë torno druri / torno Revo 1216 Laguna Drechselbank Revo 1216
Makinë torno druri / torno Revo 1216 Laguna Drechselbank Revo 1216
Makinë torno druri / torno Revo 1216 Laguna Drechselbank Revo 1216
Makinë torno druri / torno Revo 1216 Laguna Drechselbank Revo 1216
Makinë torno druri / torno Revo 1216 Laguna Drechselbank Revo 1216
Makinë torno druri / torno Revo 1216 Laguna Drechselbank Revo 1216
Makinë torno druri / torno Revo 1216 Laguna Drechselbank Revo 1216
Makinë torno druri / torno Revo 1216 Laguna Drechselbank Revo 1216
Makinë torno druri / torno Revo 1216 Laguna Drechselbank Revo 1216
Makinë torno druri / torno Revo 1216 Laguna Drechselbank Revo 1216
more images
Gjermani Chemnitz
1 211 km

Makinë torno druri / torno Revo 1216
LagunaDrechselbank Revo 1216

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno/torno druri Stratos LV
Torno/torno druri Stratos LV
Torno/torno druri Stratos LV
Torno/torno druri Stratos LV
Torno/torno druri Stratos LV
Torno/torno druri Stratos LV
Torno/torno druri Stratos LV
more images
Austria Kuchl
908 km

Torno/torno druri
Stratos LV

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Genini rrotullues lëmues Genini Lar 90
Genini rrotullues lëmues Genini Lar 90
Genini rrotullues lëmues Genini Lar 90
more images
Polonia Juszczyn
953 km

Genini rrotullues lëmues
GeniniLar 90

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno/torno druri Killinger
Torno/torno druri Killinger
Torno/torno druri Killinger
more images
Gjermani Lambsborn
1 350 km

Torno/torno druri
Killinger

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno kopjimi WINTER KD 1300 F WINTER
Torno kopjimi WINTER KD 1300 F WINTER
Torno kopjimi WINTER KD 1300 F WINTER
Torno kopjimi WINTER KD 1300 F WINTER
Torno kopjimi WINTER KD 1300 F WINTER
Torno kopjimi WINTER KD 1300 F WINTER
more images
Gjermani Leipzig-Stahmeln
1 287 km

Torno kopjimi WINTER KD 1300 F
WINTER

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
hidraulike Calpe M-1200MH
hidraulike Calpe M-1200MH
hidraulike Calpe M-1200MH
hidraulike Calpe M-1200MH
hidraulike Calpe M-1200MH
hidraulike Calpe M-1200MH
more images
Francës Saint-Laurent-de-Mure
1 320 km

hidraulike
CalpeM-1200MH

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno kopjuese hidraulike CENTAURO T3-130
Torno kopjuese hidraulike CENTAURO T3-130
Torno kopjuese hidraulike CENTAURO T3-130
Torno kopjuese hidraulike CENTAURO T3-130
Torno kopjuese hidraulike CENTAURO T3-130
Torno kopjuese hidraulike CENTAURO T3-130
Torno kopjuese hidraulike CENTAURO T3-130
Torno kopjuese hidraulike CENTAURO T3-130
more images
Italia Cantù
1 025 km

Torno kopjuese hidraulike
CENTAUROT3-130

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
Makinë kopjimi për gdhendje frezë ANDREONI STANDARD 12 L/R
more images
Italia Mariano Comense
1 020 km

Makinë kopjimi për gdhendje frezë
ANDREONI STANDARD 12 L/R

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë torno me shumë gishta CALPE TH-3-1200 CNC LOCATELLI
Makinë torno me shumë gishta CALPE TH-3-1200 CNC LOCATELLI
Makinë torno me shumë gishta CALPE TH-3-1200 CNC LOCATELLI
Makinë torno me shumë gishta CALPE TH-3-1200 CNC LOCATELLI
Makinë torno me shumë gishta CALPE TH-3-1200 CNC LOCATELLI
Makinë torno me shumë gishta CALPE TH-3-1200 CNC LOCATELLI
Makinë torno me shumë gishta CALPE TH-3-1200 CNC LOCATELLI
Makinë torno me shumë gishta CALPE TH-3-1200 CNC LOCATELLI
more images
Polonia Juszczyn
953 km

Makinë torno me shumë gishta
CALPETH-3-1200 CNC LOCATELLI

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë rrotulluese kopjuese dhe bluarëse Reichenbacher ESG 825
Makinë rrotulluese kopjuese dhe bluarëse Reichenbacher ESG 825
Makinë rrotulluese kopjuese dhe bluarëse Reichenbacher ESG 825
Makinë rrotulluese kopjuese dhe bluarëse Reichenbacher ESG 825
Makinë rrotulluese kopjuese dhe bluarëse Reichenbacher ESG 825
Makinë rrotulluese kopjuese dhe bluarëse Reichenbacher ESG 825
Makinë rrotulluese kopjuese dhe bluarëse Reichenbacher ESG 825
more images
Gjermani Ahorn
1 237 km

Makinë rrotulluese kopjuese dhe bluarëse
Reichenbacher ESG 825

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno kopje DIMRI 1300 KD WINTER
Torno kopje DIMRI 1300 KD WINTER
Torno kopje DIMRI 1300 KD WINTER
Torno kopje DIMRI 1300 KD WINTER
Torno kopje DIMRI 1300 KD WINTER
Torno kopje DIMRI 1300 KD WINTER
more images
Gjermani Leipzig-Stahmeln
1 287 km

Torno kopje DIMRI 1300 KD
WINTER

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno/torno druri Hager Kugeldrehvorrichtung
Torno/torno druri Hager Kugeldrehvorrichtung
Torno/torno druri Hager Kugeldrehvorrichtung
Torno/torno druri Hager Kugeldrehvorrichtung
Torno/torno druri Hager Kugeldrehvorrichtung
Torno/torno druri Hager Kugeldrehvorrichtung
Torno/torno druri Hager Kugeldrehvorrichtung
more images
Austria Kuchl
908 km

Torno/torno druri
HagerKugeldrehvorrichtung

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me shumë gishta. 120. CALPE TH-5 120 Calpe TH-5 120
Torno me shumë gishta. 120. CALPE TH-5 120 Calpe TH-5 120
Torno me shumë gishta. 120. CALPE TH-5 120 Calpe TH-5 120
Torno me shumë gishta. 120. CALPE TH-5 120 Calpe TH-5 120
Torno me shumë gishta. 120. CALPE TH-5 120 Calpe TH-5 120
Torno me shumë gishta. 120. CALPE TH-5 120 Calpe TH-5 120
Torno me shumë gishta. 120. CALPE TH-5 120 Calpe TH-5 120
Torno me shumë gishta. 120. CALPE TH-5 120 Calpe TH-5 120
Torno me shumë gishta. 120. CALPE TH-5 120 Calpe TH-5 120
Torno me shumë gishta. 120. CALPE TH-5 120 Calpe TH-5 120
more images
Polonia Juszczyn
953 km

Torno me shumë gishta. 120. CALPE TH-5 120
CalpeTH-5 120

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno kopjimi DIMOR 1500 KD WINTER
Torno kopjimi DIMOR 1500 KD WINTER
Torno kopjimi DIMOR 1500 KD WINTER
Torno kopjimi DIMOR 1500 KD WINTER
Torno kopjimi DIMOR 1500 KD WINTER
Torno kopjimi DIMOR 1500 KD WINTER
more images
Gjermani Leipzig-Stahmeln
1 287 km

Torno kopjimi DIMOR 1500 KD
WINTER

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno/torno druri Teknatool Nova Nebula 230 DVR
Torno/torno druri Teknatool Nova Nebula 230 DVR
Torno/torno druri Teknatool Nova Nebula 230 DVR
more images
Austria Kuchl
908 km

Torno/torno druri
TeknatoolNova Nebula 230 DVR

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno kopjuese CNC rrotulluese + tip rrafsh WINTER
Torno kopjuese CNC rrotulluese + tip rrafsh WINTER
Torno kopjuese CNC rrotulluese + tip rrafsh WINTER
Torno kopjuese CNC rrotulluese + tip rrafsh WINTER
Torno kopjuese CNC rrotulluese + tip rrafsh WINTER
Torno kopjuese CNC rrotulluese + tip rrafsh WINTER
more images
Gjermani Leipzig-Stahmeln
1 287 km

Torno kopjuese CNC rrotulluese + tip rrafsh
WINTER

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno/torno druri Hager HDG 250
Torno/torno druri Hager HDG 250
Torno/torno druri Hager HDG 250
Torno/torno druri Hager HDG 250
Torno/torno druri Hager HDG 250
more images
Austria Kuchl
908 km

Torno/torno druri
HagerHDG 250

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno druri VD 1100 N HOLZMANN
more images
Gjermani Leipzig-Stahmeln
1 287 km

Torno druri VD 1100 N
HOLZMANN

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno/torno druri Twister XL
Torno/torno druri Twister XL
Torno/torno druri Twister XL
Torno/torno druri Twister XL
Torno/torno druri Twister XL
more images
Austria Kuchl
908 km

Torno/torno druri
Twister XL

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë torno Twister XL
Makinë torno Twister XL
Makinë torno Twister XL
Makinë torno Twister XL
Makinë torno Twister XL
Makinë torno Twister XL
more images
Austria Kuchl
908 km

Makinë torno
Twister XL

Thirrni