➤ Blerje Kamion frigorifer të përdorura (19 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Kamion frigorifer të përdorurar (19)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Automjete transporti, automjete komerciale Furgonë dhe kamionë deri në 7.5t Kamion frigorifer
Reklamë e klasifikuar
furgon referues Renault T26 P 460
furgon referues Renault T26 P 460
furgon referues Renault T26 P 460
furgon referues Renault T26 P 460
furgon referues Renault T26 P 460
furgon referues Renault T26 P 460
furgon referues Renault T26 P 460
furgon referues Renault T26 P 460
furgon referues Renault T26 P 460
more images
Italia Paliano
598 km

furgon referues
RenaultT26 P 460

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
more images
Italia Carditello
494 km

furgon referues
FORDTRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
furgon referues Nissan NV 400
more images
Italia Milano
1 004 km

furgon referues
NissanNV 400

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
furgon referues DAF LF180 7,5t - FRIGORIFERO
more images
Italia Via dell'Artigianato, 13A, 35020 Pernumia PD, Italia
819 km

furgon referues
DAFLF180 7,5t - FRIGORIFERO

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz SPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...
more images
Holanda HOOFDDORP
1 707 km

Kamion frigorifer
Mercedes-BenzSPRINTER 313 CDI L2H2 Koelwagen Kerstner -5C ST...

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme Iveco EUROCARGO 75E21 P EURO 6
more images
Italia Roma
637 km

furgon izotermik me frigorifer dhe derë të pasme
IvecoEUROCARGO 75E21 P EURO 6

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Motori izotermik Renault D180
Motori izotermik Renault D180
Motori izotermik Renault D180
Motori izotermik Renault D180
Motori izotermik Renault D180
Motori izotermik Renault D180
Motori izotermik Renault D180
Motori izotermik Renault D180
Motori izotermik Renault D180
Motori izotermik Renault D180
Motori izotermik Renault D180
Motori izotermik Renault D180
more images
Italia Via E. Baschenis, 24044 Dalmine BG, Italia
988 km

Motori izotermik
RenaultD180

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
furgon referues FORD TRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC
more images
Italia Carditello
494 km

furgon referues
FORDTRANSIT 2018 CELLA 3,70 ATP FRC

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
furgon referues Mercedes-Benz Sprinter 311
more images
Italia Milano
1 004 km

furgon referues
Mercedes-BenzSprinter 311

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
more images
Spanja Villagarcía de Arosa
2 392 km

furgon frigoriferik
IvecoDaily 35

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
Kamion frigorifer VW TRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...
more images
Holanda HOOFDDORP
1 707 km

Kamion frigorifer
VWTRANSPORTER 2.0 TDI L2 Koelwagen Konvekta 0'Cel...

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët Iveco DAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz
more images
Italia Roma
637 km

Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët
IvecoDAILY 35c14 n 3000 CC euro metano bz

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
furgon referues Mercedes-Benz SPRINTER 314
more images
Italia Milano
1 004 km

furgon referues
Mercedes-BenzSPRINTER 314

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
furgon frigoriferik Iveco Daily 35
more images
Spanja Villagarcía de Arosa
2 392 km

furgon frigoriferik
IvecoDaily 35

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
Kamion dërgesash në frigorifer Ford TRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...
more images
Holanda HOOFDDORP
1 707 km

Kamion dërgesash në frigorifer
FordTRANSIT CONNECT Koelwagen Konvekta 0'Celsius Eu...

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
furgon referues MERCEDES SPRINTER 314
more images
Italia Milano
1 004 km

furgon referues
MERCEDES SPRINTER 314

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...
more images
Holanda HOOFDDORP
1 707 km

Kamion frigorifer
Mercedes-BenzVito 114 CDI L2 Koelwagen Xarios 350 St 230V +2...

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...
more images
Holanda HOOFDDORP
1 707 km

Kamion frigorifer
Mercedes-BenzVito 114 CDI L2 Kuhlwagen Xarios 350 St 230V +2...

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
Kamion frigorifer Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6
more images
Holanda HOOFDDORP
1 707 km

Kamion frigorifer
Mercedes-BenzVito 116 CDI Lang/ Koelwagen/ Aut/ E6

Thirrni