Blej Tavolina gërshërë të përdorurar (11)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e transportuesit dhe teknologjia e drejtimit Tavolina gërshërë
Reklamë e klasifikuar
 4x2 5t 4x2 5t 4x2 5t 4x2 5t 4x2 5t
more images
5
Greqia Agios Athanasios
342 km
TABELA GRËSHERË
4x2 5t
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HYMO MX 10-8E HYMO MX 10-8E HYMO MX 10-8E HYMO MX 10-8E HYMO MX 10-8E HYMO MX 10-8E HYMO MX 10-8E HYMO MX 10-8E HYMO MX 10-8E HYMO MX 10-8E HYMO MX 10-8E
more images
11
Gjermani Selm
1520 km
Tavolinë ngritëse me gërshërë Tavolinë me gërshërë
HYMO MX 10-8E
2000
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRANSLYFT TLH 1000 TRANSLYFT TLH 1000 TRANSLYFT TLH 1000 TRANSLYFT TLH 1000 TRANSLYFT TLH 1000 TRANSLYFT TLH 1000 TRANSLYFT TLH 1000 TRANSLYFT TLH 1000 TRANSLYFT TLH 1000 TRANSLYFT TLH 1000 TRANSLYFT TLH 1000
more images
11
Hungaria Tatabánya
727 km
#5818 Tavolinë me gërshërë hidraulike
TRANSLYFT TLH 1000
1982
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BARTSCHER BS 10/220 (4x2 m, 1 t) BARTSCHER BS 10/220 (4x2 m, 1 t) BARTSCHER BS 10/220 (4x2 m, 1 t)
more images
3
Gjermani Kassel
1400 km
Ashensor hidraulik me gërshërë
BARTSCHER BS 10/220 (4x2 m, 1 t)
1988
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sidabo Ltd HNP-1-2500 Sidabo Ltd HNP-1-2500 Sidabo Ltd HNP-1-2500 Sidabo Ltd HNP-1-2500 Sidabo Ltd HNP-1-2500 Sidabo Ltd HNP-1-2500 Sidabo Ltd HNP-1-2500 Sidabo Ltd HNP-1-2500 Sidabo Ltd HNP-1-2500
more images
9
Bullgaria Димитровград
461 km
Platformë hidraulike me gërshërë
Sidabo Ltd HNP-1-2500
2023
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Iserlohn
1487 km
Tabela e ngritësit të sharrave 2000 Kg
KAISRER+KRAFT GH1/20-16
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EXPERT EXPERT EXPERT EXPERT EXPERT EXPERT
more images
6
Greqia Doxato/Drama
(Vendndodhja e tregtarit)
342 km
DIVERSE ROBOTER DREHTISCH EXPERT
EXPERT
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AUROS AUROS AUROS
more images
3
Polonia Ropica Polska
948 km
Tavolina transporti dhe pajisje speciale
AUROS
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
4
Hungaria Tatabánya
727 km
4505 TABELA HIDRAULIKE GËRRËSHËR
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GÜNZBURGER STEIGTECHNIK GÜNZBURGER STEIGTECHNIK GÜNZBURGER STEIGTECHNIK GÜNZBURGER STEIGTECHNIK GÜNZBURGER STEIGTECHNIK GÜNZBURGER STEIGTECHNIK GÜNZBURGER STEIGTECHNIK GÜNZBURGER STEIGTECHNIK GÜNZBURGER STEIGTECHNIK GÜNZBURGER STEIGTECHNIK GÜNZBURGER STEIGTECHNIK GÜNZBURGER STEIGTECHNIK GÜNZBURGER STEIGTECHNIK
more images
13
Gjermani Oberkotzau
1197 km
Platformë pune
GÜNZBURGER STEIGTECHNIK
2014
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Reinhold Beck Maschinenbau GmbH TL 3000 Tandem Reinhold Beck Maschinenbau GmbH TL 3000 Tandem Reinhold Beck Maschinenbau GmbH TL 3000 Tandem Reinhold Beck Maschinenbau GmbH TL 3000 Tandem Reinhold Beck Maschinenbau GmbH TL 3000 Tandem Reinhold Beck Maschinenbau GmbH TL 3000 Tandem
more images
6
Gjermani Krauchenwies
1153 km
Tavolina ashensori tandem 3000 TL
Reinhold Beck Maschinenbau GmbH TL 3000 Tandem
2023
I ri
Thirrni