ATLAS COPCO GA 11 VSD + screw compressor
Variable speed (with inverter)
11 kW motor
Capacity 1.95 m3/min
Gbjdpfx Acoytyh Hjljl
Pressure 13 bar
Year of manufacture 2016
Operating hours: 9,150 h
Njoftimi është përkthyer automatikisht. Mund të ketë gabime në përkthim.
Variable speed (with inverter)
11 kW motor
Capacity 1.95 m3/min
Gbjdpfx Acoytyh Hjljl
Pressure 13 bar
Year of manufacture 2016
Operating hours: 9,150 h
Ofrues
Shënim: Regjistrohuni falas ose hyni, për të parë të gjitha informacionet.
I regjistruar që nga: 2018
74 Njoftime online
Dërgo kërkesë
Telefon & Faks
+48 62 30... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Darmstadt
1 320 km
Kompresor me vidë
Atlas CopcoGA26VSD+ GA18 SP + FX11
Njoftim i vogël
Gondelsheim
1 260 km
Vinç tavani, vinç salle, shina 14260mm