Blej Kompresorë rrotullues të përdorurar (30)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e ajrit të kompresuar Kompresorë Kompresorë rrotullues
Reklamë e klasifikuar
Becker DTLF 500 Becker DTLF 500 Becker DTLF 500 Becker DTLF 500
more images
4
Polonia Poznań
1276 km
Pompë vakum, kompresor
Becker DTLF 500
2011
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MATTEI Maxima 55
more images
1
Gjermani Tönisvorst
1544 km
kompresor
MATTEI Maxima 55
2009
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82 Kaeser M 82
more images
15
Lituania Bazorai
1508 km
Kompresori ajri Kaeser M 82
Kaeser M 82
2019
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HYDROVANE 501 HYDROVANE 501 HYDROVANE 501
more images
3
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Kompresor rrotullues
HYDROVANE 501
1999
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maximator GmbH MX 600 Silent Maximator GmbH MX 600 Silent Maximator GmbH MX 600 Silent Maximator GmbH MX 600 Silent Maximator GmbH MX 600 Silent
more images
5
Hungaria Tatabánya
727 km
5478 kompresor me presion të lartë
Maximator GmbH MX 600 Silent
2015
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schneider HW500-270ST Schneider HW500-270ST Schneider HW500-270ST Schneider HW500-270ST Schneider HW500-270ST Schneider HW500-270ST Schneider HW500-270ST
more images
7
Republika Çeke Vodňany
1006 km
SCHNEIDER BOHEMIA - HW500-270ST
Schneider HW500-270ST
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CompAir L200 CompAir L200
more images
2
Spanja Sant Joan Despí
1512 km
KOMPAIR L200 7.5
CompAir L200
2002
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bullgaria Pazardzhik
364 km
Kompresor rrotullues industrial
Kaeser cs91
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOGE, Hydrovane, Ingersoll Rand, BOGE, Hydrovane 715, TMS55e BOGE, Hydrovane, Ingersoll Rand, BOGE, Hydrovane 715, TMS55e BOGE, Hydrovane, Ingersoll Rand, BOGE, Hydrovane 715, TMS55e BOGE, Hydrovane, Ingersoll Rand, BOGE, Hydrovane 715, TMS55e BOGE, Hydrovane, Ingersoll Rand, BOGE, Hydrovane 715, TMS55e BOGE, Hydrovane, Ingersoll Rand, BOGE, Hydrovane 715, TMS55e
more images
6
Mbretëria e Bashkuar 51 Pillings Rd, Oakham LE15 6QF, UK
2030 km
Kompresorë Boge dhe Hydrovane tharëse TMS
BOGE, Hydrovane, Ingersoll Rand, BOGE, Hydrovane 715, TMS55e
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HYDROVANE 33
more images
1
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1359 km
kompresor rrotullues
HYDROVANE 33
1984
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
15
Danimarka Langeskov
1731 km
Kaeser BSD 75T dhe Kaeser ASD 40
2021
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500
more images
6
Hungaria Ungarn
671 km
Vaj kompresor rrotullues pa vaj
BECKER DTLF 500
1997
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kaeser BS 50 Kaeser BS 50
more images
2
Hungaria Ungarn
671 km
kompresor
Kaeser BS 50
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Junair 2XOF1202-40MD6 Junair 2XOF1202-40MD6 Junair 2XOF1202-40MD6 Junair 2XOF1202-40MD6 Junair 2XOF1202-40MD6 Junair 2XOF1202-40MD6 Junair 2XOF1202-40MD6 Junair 2XOF1202-40MD6 Junair 2XOF1202-40MD6 Junair 2XOF1202-40MD6
more images
10
Hungaria Kiskunlacháza
678 km
kompresor laboratorik, dentar, pa vaj
Junair 2XOF1202-40MD6
2007
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ABAC, ABAC Formula 30, Dry 360 ABAC, ABAC Formula 30, Dry 360 ABAC, ABAC Formula 30, Dry 360 ABAC, ABAC Formula 30, Dry 360 ABAC, ABAC Formula 30, Dry 360 ABAC, ABAC Formula 30, Dry 360 ABAC, ABAC Formula 30, Dry 360
more images
7
Mbretëria e Bashkuar 51 Pillings Rd, Oakham LE15 6QF, UK
2030 km
Kompresor ABAC 30Kw dhe Tharëse Dry 360
ABAC, ABAC Formula 30, Dry 360
2018
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aflatek SilentPro200-4 Aflatek SilentPro200-4
more images
2
Letonia Rīga
1781 km
AlatexSilentPro200-4. Kompresor i qetë
Aflatek SilentPro200-4
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tamrotor F 22/10 Tamrotor F 22/10 Tamrotor F 22/10 Tamrotor F 22/10
more images
4
Lituania Mažeikiai
1698 km
Kompresor rrotullues
Tamrotor F 22/10
1992
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Busch WA 3125 - O Busch WA 3125 - O Busch WA 3125 - O Busch WA 3125 - O Busch WA 3125 - O Busch WA 3125 - O Busch WA 3125 - O Busch WA 3125 - O Busch WA 3125 - O Busch WA 3125 - O Busch WA 3125 - O Busch WA 3125 - O
more images
12
Gjermani Borken
1563 km
blowers rrotullues pistoni
Busch WA 3125 - O
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Atlas Copco ZT 110-7,5 bar Atlas Copco ZT 110-7,5 bar
more images
2
Holanda Harlingen
1734 km
Atlas copo ZT 160
Atlas Copco ZT 110-7,5 bar
1999
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Atlas Copco XAHS236 Atlas Copco XAHS236
more images
2
kompresor
Atlas Copco XAHS236
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
INGERSOLL RAND P110WD INGERSOLL RAND P110WD INGERSOLL RAND P110WD INGERSOLL RAND P110WD INGERSOLL RAND P110WD INGERSOLL RAND P110WD INGERSOLL RAND P110WD INGERSOLL RAND P110WD INGERSOLL RAND P110WD INGERSOLL RAND P110WD INGERSOLL RAND P110WD
more images
11
Mbretëria e Bashkuar College St, Saint Helens WA10, UK
2189 km
Kompresor ajri i tërheqshëm
INGERSOLL RAND P110WD
1997
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Afltek Silent100-3
more images
1
Letonia Rīga
1781 km
100l kompresor i heshtur dhe pa vaj
Afltek Silent100-3
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tamrotor FM37-7.5EANA Tamrotor FM37-7.5EANA Tamrotor FM37-7.5EANA Tamrotor FM37-7.5EANA
more images
4
Lituania Mažeikiai
1698 km
Kompresor rrotullues
Tamrotor FM37-7.5EANA
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aflatek SilentPro10-1 Aflatek SilentPro10-1 Aflatek SilentPro10-1
more images
3
Letonia Rīga
1781 km
Kompresor portabël 1100W pa vaj
Aflatek SilentPro10-1
2023
I ri
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
OY Tamrotor AB FL 55-7.5 EAA OY Tamrotor AB FL 55-7.5 EAA OY Tamrotor AB FL 55-7.5 EAA OY Tamrotor AB FL 55-7.5 EAA OY Tamrotor AB FL 55-7.5 EAA
more images
5
Lituania Mažeikiai
1698 km
Kompresor rrotullues
OY Tamrotor AB FL 55-7.5 EAA
1992
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aflatek SilentPro50-1 Aflatek SilentPro50-1
more images
2
Letonia Rīga
1781 km
Kompresor ftohës 1100WsilentPro50-1
Aflatek SilentPro50-1
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aflatek SilentPro50-2
more images
1
Letonia Rīga
1781 km
Kompresor pa vaj dhe pa zhurmë 2200W
Aflatek SilentPro50-2
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aflatek Silent50-2
more images
1
Letonia Rīga
1781 km
Kompresor ajri i heshtur pa vaj 1.2kW 50l
Aflatek Silent50-2
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aflatek Silent40-1
more images
1
Letonia Rīga
1781 km
Kompresor ajri pa Silent Air 600W 40l
Aflatek Silent40-1
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aflatek Silent10-1 Aflatek Silent10-1 Aflatek Silent10-1 Aflatek Silent10-1
more images
4
Letonia Rīga
1781 km
Kompresor ajri i lëvizshëm, 10l, pa vaj
Aflatek Silent10-1
2023
I ri
Thirrni