Blej Extruders & linjat nxjerrje të përdorurar (4)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Riciklimi dhe asgjësimi Extruders & linjat nxjerrje
Reklamë e klasifikuar
Hungaria Körösladány
652 km
Ekstruder dhe linja larëse TVE 100 PE-PP
East line TVE 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Erema Erema Erema Erema Erema Erema Erema Erema Erema Erema Erema Erema Erema Erema
more images
Mbretëria e Bashkuar 386 Buxton Rd, Stockport SK2 7BY, UK
2 150 km
Riciklimi i peletizimit Erema Plastic
Erema
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALPHATEC AD-S 75 compounding line ALPHATEC AD-S 75 compounding line ALPHATEC AD-S 75 compounding line ALPHATEC AD-S 75 compounding line ALPHATEC AD-S 75 compounding line ALPHATEC AD-S 75 compounding line ALPHATEC AD-S 75 compounding line
more images
Gjermani Wuppertal
1 502 km
impianti i përzierjes / ekstruderi
ALPHATEC AD-S 75 compounding line
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160 HB Feinmechanik LTW 160
more images
Gjermani 41849 Wassenberg, Deutschland
1 545 km
impiant ekstruderi
HB Feinmechanik LTW 160
Thirrni