➤ Blerje Extruders & linjat nxjerrje të përdorura (5 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Extruders & linjat nxjerrje të përdorurar (5)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Riciklimi dhe asgjësimi Extruders & linjat nxjerrje
Reklamë e klasifikuar
Hungaria Körösladány
652 km

Ekstruder dhe linja larëse TVE 100 PE-PP
East lineTVE 100

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ekstruder me aglomerator WUHE PE-500
Ekstruder me aglomerator WUHE PE-500
Ekstruder me aglomerator WUHE PE-500
Ekstruder me aglomerator WUHE PE-500
Ekstruder me aglomerator WUHE PE-500
Ekstruder me aglomerator WUHE PE-500
Ekstruder me aglomerator WUHE PE-500
Ekstruder me aglomerator WUHE PE-500
Ekstruder me aglomerator WUHE PE-500
more images
Polonia Zielona Góra
1 254 km

Ekstruder me aglomerator
WUHEPE-500

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
more images
Gjermani Wuppertal
1 502 km

impianti i përzierjes / ekstruderi
ALPHATECAD-S 75 compounding line

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
impiant ekstruderi HB Feinmechanik LTW 160
more images
Gjermani 41849 Wassenberg, Deutschland
1 545 km

impiant ekstruderi
HB FeinmechanikLTW 160

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
linja e përzjerë ALPHATEC Schnecken - screw elements
more images
Gjermani Wuppertal
(Vendndodhja e tregtarit)
1 505 km

linja e përzjerë
ALPHATECSchnecken - screw elements

Tregtar i verifikuar
Thirrni