kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina grushtimi dhe lakimi të përdorurar

Makineri ndërtimi Makina grushtimi dhe lakimi
Reklamë e klasifikuar
 CEL-36 1,5KW Ø 36 mm  CEL-36 1,5KW Ø 36 mm  CEL-36 1,5KW Ø 36 mm  CEL-36 1,5KW Ø 36 mm  CEL-36 1,5KW Ø 36 mm
more images
5
Zvicra Schöftland
1183 km
Makinë prerëse armaturë 36mm 400V
CEL-36 1,5KW Ø 36 mm
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
N.I. N.I. N.I. N.I. N.I. N.I. N.I. N.I. N.I. N.I. N.I. N.I.
more images
6
Hungaria Tatabánya
727 km
Makinë prerëse për rrjeta çeliku #5068
N.I. N.I.
e mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Makina grushtimi dhe lakimi

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.