kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Aksesorë / pjesë këmbimi për makinat e printimit offset në internet të përdorurar

Makine printimi Makinat e printimit offset të uebit Aksesorë / pjesë këmbimi për makinat e printimit offset në internet
Reklamë e klasifikuar
Graphotechnik 9200 Graphotechnik 9200 Graphotechnik 9200 Graphotechnik 9200 Graphotechnik 9200 Graphotechnik 9200
more images
6
Gjermani
1491 km
Të ndryshme
Graphotechnik 9200
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Muller Martini Progress 520 Muller Martini Progress 520 Muller Martini Progress 520
more images
3
Suedia Stormhallsvägen 10, 432 32 Varberg, Sweden
1866 km
fishek shtypi
Muller Martini Progress 520
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tec System Katec TVA 1005/65 HT Tec System Katec TVA 1005/65 HT
more images
2
Bosnje dhe Hercegovinë Široki Brijeg
325 km
Pas djegies
Tec System Katec TVA 1005/65 HT
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BAUMÜLLER GNAG 180 MV BAUMÜLLER GNAG 180 MV BAUMÜLLER GNAG 180 MV BAUMÜLLER GNAG 180 MV BAUMÜLLER GNAG 180 MV BAUMÜLLER GNAG 180 MV BAUMÜLLER GNAG 180 MV BAUMÜLLER GNAG 180 MV BAUMÜLLER GNAG 180 MV BAUMÜLLER GNAG 180 MV
more images
10
Zvicra Bischofszell
1119 km
MOTORI KOPAKU PER ALBERT FRANKENTHAL A200
BAUMÜLLER GNAG 180 MV
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Oberzent
(Vendndodhja e tregtarit)
1272 km
Sheeter incl. stacker
Edelmann / Form All Dan Mekano
1996
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Aksesorë / pjesë këmbimi për makinat e printimit offset në internet

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.