Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Hans Hendrikse Machines fund BD Ede:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Hendrikse Machines
Max Planckstraat 21
6716 BD Ede
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kamionë të arritshëm VERHAGEN Markzware
Kamionë të arritshëm VERHAGEN Markzware VERHAGEN Zware uitschuifbare lastwagen

Type of fuel: Electric Field of application: Internal logistics Bvsq22fnx8 Please contact Hans Hendrikse for more information Type: Tow tra ...

Doosan LPM15N-7
Doosan LPM15N-7 Doosan LPM15N-7

General information Type: Pallet truck Field of application: Internal logistics Weights Empty weight: 123 kg Kgg0cyw Battery Battery: 20 A ...

Doosan LSM12N
Doosan LSM12N Doosan LSM12N

General information Bvsrd3vfuz Field of application: Internal logistics Weights Empty weight: 585 kg Battery Battery: 60 Ah, 24 V, Year of ...

Dërgo kërkesë te Hans Hendrikse Machines:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kamionë të arritshëm VERHAGEN Markzware VERHAGEN Zware uitschuifbare lastwagen

Type of fuel: Electric Field of application: Internal logistics Bvsq22fnx8 Please contact Hans Hendrikse for more information Type: Tow tractor......


Doosan LPM15N-7 Doosan LPM15N-7

General information Type: Pallet truck Field of application: Internal logistics Weights Empty weight: 123 kg Kgg0cyw Battery Battery: 20 Ah, 24 V, Year of manufacture 2021 Funct......


Doosan LSM12N Doosan LSM12N

General information Bvsrd3vfuz Field of application: Internal logistics Weights Empty weight: 585 kg Battery Battery: 60 Ah, 24 V, Year of manufacture 2021 Functional Lifting ca......


Kamion paletash dore Pramac GS25S4 Pramac Handpalletwagen GS25S4

Type: Palletwagen 8233m9 Field of application: Internal logistics Lifting capacity: 2.500 kg Fork length: 115 cm General condition: very good Technical condition: very good Visual ......


Doosan D30G Doosan D30G

General information Field of application: Internal logistics Serial number: FDAOD-2250-11501 Functional Idlcovqjc Lifting capacity: 3.000 kg Lift height: 560 cm Clearance lift hei......


BT RRE140M BT RRE140M

Type: Reach truck Field of application: Internal logistics Battery: Year of manufacture 2017 Lifting capacity: 1.400 kg Lift height: 630 cm Cft7cm2t Maximum passing height: 297 cm ......


Komatsu FB15 Komatsu FB15

Field of application: Internal logistics Vuzhzm Lifting capacity: 1.500 kg Lift height: 446 cm Maximum passing height: 200,1 cm Please contact Hans Hendrikse for more information S......


Komatsu FB20 Komatsu FB20

Field of application: Internal logistics Battery: Year of manufacture 2018 Lifting capacity: 2.000 kg Lift height: 447 cm Maximum passing height: 200,1 cm Please contact Hans Hendr......


BT LPE 200/8 BT LPE 200 / 8

Type: Pallet truck Field of application: Internal logistics B0uapw07xt Lifting capacity: 2.000 kg Please contact Hans Hendrikse for more information Serial number: 979824 EPA Marke......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej