Profili i Dealer

Kaufmann Holz e.U. nga St.Nikolai/Dr.

Kaufmann Holz e.U.


Herr Karl Kaufmann

Leitersdorf 53
8422 St.Nikolai/Dr.

Austri


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Kaufmann Holz e.U.
Inh. Karl Alois Kaufmann
Leitersdorf 53
A-8422 St.Nikolai/Dr.
AT U29641705

Sägwerk - Hobelwerk - Holzhandel
Baumaschinenhandel - Baumaschinenvermietung

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4283636.jpg
Platforma artikuluese teleskopike Diesel ALLRAD 16m Genie Z45 / 25J
më shumë »
4273445.jpg
Stacker Front Diesel Kamion Forklift Kundërbalancimi Forklift Jungheinrich 3 STK DFG 425S Triplex + SS + ZV + Kab.
më shumë »
4265725.jpg
ngarkues rrotash 6.080KG me lëkundje dhe pirun Caterpillar 906
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Kaufmann Holz e.U.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .