Profili i Dealer

Wilms & Wiegers GmbH

Wilms & Wiegers GmbH


Herr Klaus Wiegers

Am Hagelkreuz 11
41469 Neuss

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Wir sind ein mittelständiges Unternehmen und
bedienen schwerpunktmäßig den Großraum
Düsseldorf/ Neuss/ Niederrhein.

Besuchen Sie uns doch einmal in Hoisten
in unserer Ausstellung.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3806636.jpg
Pallet stacker Jungheinrich EJC 212z - Initialhub!
Hkyml9u7m më shumë »
3745355.jpg
stacker Front Jungheinrich TFG 435s - Triplex - Kabine
Ngm8r2ol më shumë »
3734791.jpg
Pallet stacker Jungheinrich EJD 220 - 201 ZT
Nde3h më shumë »
Dërgoni kërkesën për Wilms & Wiegers GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave