Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Lithomecanica fund Illion, Athens - Greece:

LITHOMICHANIKI LTD has been active in the field of Graphic Arts since 1964, with the main object of trading machinery and materials for 5 main sectors of the sector, namely:
LITHOGRAPHY / PHOTOPOLYMER PLATES & PROCESSING MACHINES / DIGITAL PRINTING
LAMPS / CIGOGRAPHY.

Herr Evangelos Chatziantoniou
1, Ippokrati & Flevas Rouvikonos str
13122 Illion, Athens - Greece
Greqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pajisjet e ekspozimit në ultraviolet
Pajisjet e ekspozimit në ultraviolet Photoelectronics - Italy 10kW Model 380V 35A 50Hz

UV exposure equipment that uses TH8008 Lamps Ctsuk278 ...

Llak ose Paint Machine Veshje
Llak ose Paint Machine Veshje Valtorta

Specifications • Coating paint width 140 cm max. • Paint or coating length, adjustable. • It has a photocell for the start of painting & the ...

Laminatorët dhe konvertuesit e etiketave
Laminatorët dhe konvertuesit e etiketave Austik Diamond Mini-6

Machine Specifications Media Sizes Max. Media Width: 6.5” (165 mm) Max. Media OD (optional): Laminate Roll Max. OD: 8” (203.2 mm) Finished ...

Dërgo kërkesë te Lithomecanica:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Pajisjet e ekspozimit në ultraviolet Photoelectronics - Italy 10kW Model 380V 35A 50Hz

UV exposure equipment that uses TH8008 Lamps Ctsuk278......


Llak ose Paint Machine Veshje Valtorta

Specifications • Coating paint width 140 cm max. • Paint or coating length, adjustable. • It has a photocell for the start of painting & the end of painting is adjustable. • 5 adju......


Laminatorët dhe konvertuesit e etiketave Austik Diamond Mini-6

Machine Specifications Media Sizes Max. Media Width: 6.5” (165 mm) Max. Media OD (optional): Laminate Roll Max. OD: 8” (203.2 mm) Finished Label Specifications Max. Die Cut Label ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej