kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Stacione pune të përdorurar

Teknologjia e telekomunikacionit dhe teknologjia kompjuterike Stacione pune
Reklamë e klasifikuar
Beckhoff CPPC 7112-1007 Beckhoff CPPC 7112-1007 Beckhoff CPPC 7112-1007 Beckhoff CPPC 7112-1007 Beckhoff CPPC 7112-1007 Beckhoff CPPC 7112-1007
more images
6
Gjermani Borken/Burlo
(Vendndodhja e tregtarit)
1571 km
PC Monitor me tastierë çeliku steinless
Beckhoff CPPC 7112-1007
2003
e mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Stacione pune

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.