WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4
VB plus TVSH
Gjendje
I ri
Vendndodhje
Jonava Lituania
21-29-545 Makinë lëmuese me brushë WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4
more Images
WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4
WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4
WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4
WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
21-29-545 Makinë lëmuese me brushë
Prodhues:
WOODLAND MACHINERY
Model:
SK-1000-P4
Gjendje:
i ri
Çmimi & Vendndodhja
VB plus TVSH
Vendndodhja e shitësit:
Fabriko 3a, 55111 Jonava, Lituania Lituania
Përshkrim
Type SK-1000-P4
Working width 1000 mm
Min.working length 400 mm
Working thickness 2-80mm
Gedpfsdmi Ntsx Agljit
Polishing roller speed - Frequency control
Feeding speed 5-20m/min
Total motor power 8.14kW
Disc motor 1.5kW*1
Disc swing motor 0.37kW *1
Screw roller motor 2.2kW *2
Feeding power 1.5kW
Working table up and down 0.37kW
Transport dimensions 2700x1700x1600mm
Weight 2300kg
Ofrues
I regjistruar që nga: 2012
90 Njoftime online
Telefononi
Dërgo kërkesë
Tokëus
Gjermania
Austri
Zvicra
Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Mbretëria e Bashkuar
Franca
Belgjika
Spanjë
Meksikë
Itali
Holanda
Polonia
Federata Ruse
Bjellorusia (Republika e Bjellorusisë)
Ukrainë
Estoni
Turqia
Zelanda e Re
Irlanda
Republika Çeke
Danimarka
Finlanda
Suedi
Norvegjia
Luksemburg
Greqia
Lituania
Letonia
Islandë
Portugalia
Brazili
Venezuela
Argjentina
Hungaria
Sllovaki
Rumania
Moldavia
Sllovenia
Serbia
Mali i Zi
Shqipëria
Kroacia
Bullgaria
Maqedonia e Veriut
Bosnjë dhe Hercegovinë
Izraeli
Egjipt
Maroku
India
Indonezi
Koreja e Jugut
Japoni
Tajlandë
Malajzia
Vietnami
Kina, Republika Popullore
Tajvan
Irani
Bangladeshi
Kërkesa nuk mund të dërgohej. Ju lutemi provoni përsëri më vonë.
Telefon & Faks
+370 349 ... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Makinë larëse, makinë bluarëse - Italy Advance ROTOR 600.4 / Special 5
more images
Gjermania Egenhofen
1 063 km
Makinë larëse, makinë bluarëse
- ItalyAdvance ROTOR 600.4 / Special 5
Tregtar i verifikuar
Njoftim i vogël
Makinë bluarëse LÖWER DSM 2004  Video
Gjermania Oberkochen
1 160 km
Makinë bluarëse
LÖWERDSM 2004 Video
Tregtar i verifikuar
Sistemi i djegies së drurit Mawera FU300R 350 kW Mawera FU300 R Aktionspreis! Big sale!
Hungaria Szentendre
732 km
Sistemi i djegies së drurit Mawera FU300R 350 kW