Viber-Air INV7.5-500
EXW çmim fiks plus TVSH
Viti i prodhimit
2025
Gjendje
I ri
Vendndodhje
Gorzów Wielkopolski Polonia
Kompresor me vidë me inverter Viber-Air INV7.5-500
more Images
Viber-Air INV7.5-500
Viber-Air INV7.5-500
Viber-Air INV7.5-500
Viber-Air INV7.5-500
Viber-Air INV7.5-500
Viber-Air INV7.5-500
Viber-Air INV7.5-500
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Kompresor me vidë me inverter
Prodhues:
Viber-Air
Model:
INV7.5-500
Viti i prodhimit:
2025
Gjendje:
i ri
Çmimi & Vendndodhja
EXW çmim fiks plus TVSH
Vendndodhje:
ul. Walczaka 25, 66-400 Gorzów Wlkp., Polska Polonia
Përshkrim
Viber-Air
Power: 7.5 kW / 7.5 HP
Motor speed: 3000 rpm
Tank capacity: 500 liters
Voltage and frequency: 400V / 50Hz
Water resistance: IP23
Noise level: 65 dB
Operating pressure: 10 bar