Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Aplikacion smartphone

Një e treta e klientëve të Machineseeker - qofshin tregtarë apo blerës - tashmë përdorin portalin tonë përmes telefonave inteligjentë dhe tabletëve. Për ta bërë këtë përdorim celular më efikas në kohë për shitësit me pakicë, ne kemi zhvilluar një aplikacion për iPhone dhe Android.

Me aplikacionin, do të merrni pyetjet e makinës drejtpërdrejt si një mesazh në ekranin tuaj (të ngjashme me mesazhet WhatsAPP). Konsumatorët do të jenë entuziastë për këtë shpejtësi shërbimi dhe në këtë moment ata janë pikërisht në temën për të folur me ju për makinën e kërkuar.

Shkarkoni versionin e iPhone tani download iPhone
Shkarkoni versionin Android tani download Android

Si shkarkimi ashtu edhe përdorimi i aplikacionit janë plotësisht falas në të dyja rastet.

Aplikacion smartphone
Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej