kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Mbeturinat e presave të gomave të përdorurar

Riciklimi dhe asgjësimi Shtypni Mbeturinat e presave të gomave
Reklamë e klasifikuar
more images
3
Mbretëria e Bashkuar 386 Buxton Rd, Stockport SK2 7BY, UK
2150 km
Balsator gomash makinash
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Brakel
1447 km
Gomë Baler, Gomë Baler, kompaktor gomash
BTS-MF550hd Altreifenpresse / Tyre Baler
2023
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ford Iveco Ford Iveco Ford Iveco Ford Iveco Ford Iveco
more images
5
Lituania Zarasai
1680 km
shtypës gomash vetëlëvizëse
Ford Iveco
2002
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Brakel
1447 km
Tire Paketimi Machine, gomë dyfishtë, gomë
Beckmann Technik & Service KG Reifenpackmaschine Tyre Packing Machine
2023
e mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Mbeturinat e presave të gomave

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.