11B-25-25-AL
Njësia hidraulike 1.5 kW 1400 rpm
Nachi Suga
11B-25-25-AL
çmim fiks plus TVSH
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Wiefelstede
Të dhëna për makinën
- Përshkrimi i makinës:
- Prodhues:
- Nachi Suga
- Model:
- 11B-25-25-AL
- Gjendje:
- i përdorur
Çmimi & Vendndodhja
çmim fiks plus TVSH
- Vendndodhja e shitësit:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Gjermania
- A4568263
- Numri i referencës:
- Përditësim:
- së fundmi më 12.06.2024
Përshkrim
Hydraulic power pack, hydraulic pump, hydraulic pump
-Hydraulic unit: from automatic lathe SUGA type STS-2
-Manufacturer: Nachi Model VD 11B-25-25-AL
-Motor: Toshiba type IK/FCKL3-I
-Power: 1.5 kW/1400 rpm
-Max. Pressure: 19.6 bar
-Liter output: 25 l/min
Giodpfx Agefnqhieljt
-Dimensions: 570/390/H250 mm
-Weight: 51 kg
-Power: 1.5 kW/1400 rpm
-Max. Pressure: 19.6 bar
-Liter output: 25 l/min
Giodpfx Agefnqhieljt
-Dimensions: 570/390/H250 mm
-Weight: 51 kg
Dërgo kërkesë
Telefon & Faks
+49 4402 ... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Roosendaal
1 666 km
Gomat
diversen10x 385/65-R22.5 on rims
Njoftim i vogël
Wiefelstede
1 622 km
Njësia hidraulike 2x 0,55 kW 1360 rpm
ORSTA-Hydraulik12l / 200 bar
ORSTA-Hydraulik12l / 200 bar
Agregat hidraulik 11 kW/1450 rrotullime në minutë