Linde l 16 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim


linde l 16
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
13

Lloji i shtratit Correa Milling machine CORREA A16 - 9681305A16

Burgos, SpanjëSpanjë Vendndodhja e shitësve
6032 km
1987
gati për përdorim
5

makina derdhur injeksion ENGEL DUO ES 160505/3200

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2003
gati për përdorim
14

makina derdhur injeksion ENGEL Victory 650/160 Spex

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2011
gati për përdorim
5

Plate Shear - Hydraulic DARLEY GS 3660 x 16

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1975
i përdorur
3

Kessel-RADIALBOHRMASCHINE COLLET BU 1600

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1980
i shkëlqyer (i përdorur)
4

lathes Colchester Mascot 1600 Colchester Mascot 1600

Më shumë Colchester Mascot 1600
Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
6

Single kolona - shtypi i çuditshëm RICHTER - IWK - PELS PEKRD 160

Hessisch Lichtenau, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6567 km
1968
i përdorur
5

Plate qethje ATLANTIC XTSL 4016

Strassberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6676 km
1992
i përdorur
14

L + Z Drehmaschine WEILER PRAKTIKANT 160 *TEILÜBERHOLT*

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1993
i shkëlqyer (i përdorur)


linde l 16
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
LINDE L 16
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .