Kubota b 2230 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

traktor Kubota B2230 H CAB

Më shumë Kubota B 2230
Heidelberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6590 km
2010
i përdorur
4

traktor Kubota B2230 H CAB

Më shumë Kubota B 2230
Heidelberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6590 km
2010
i përdorur
4

ekskavator Kubota KX080-4A

Më shumë Kubota Kx 080
Roall Ln, Goole DN14, UKMbretëria e Bashkuar
5782 km
2018
i shkëlqyer (i përdorur)
5

DIESEL Engine Kubota V2203

Hengelo, HolandëHolandë
6338 km
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Motors Kubota V3600-T / V 3600-T

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
4

2006 Kubota U45-3 Kubota U45-3

Më shumë Kubota U 45
Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2006
gjendje e mirë (e përdorur)


kubota b 2...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

Mini ekskavator Kubota KX 019 - 4

Wilp , HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6294 km
2017
i përdorur
6

Saldator me motor Kubota D2203

Hengelo, HolandëHolandë
6338 km
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Mini ekskavator Kubota U55-4

Më shumë Kubota U 55
Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
15213 km
2014
gjendje e mirë (e përdorur)
6

Mini ekskavator Kubota KX 027 - 4 GL

Wilp , HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6294 km
2017
i përdorur
6

Mini ekskavator Kubota KX 019 - 4 GL

Wilp , HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6294 km
2016
i përdorur
4

Bridge Crane - Single Beam ABUS ELK 5000 kg

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2000
i përdorur
5

Tabela Lloji Boring dhe frezë SCHIESS-ASCHERSLEBEN HoriMill 100

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)
4

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 370 C 800-250

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1999
i përdorur
10

lathes TRAUB TNC 42

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2004
gati për përdorim
4

Duke u përballur me torno WMW - ZERBST DPS 1600 x 2000/1

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
i përdorur
4

Guide dhe gisht torno PBR T 400

Kaufungen, GjermaniGjermani
6559 km
1989
i shkëlqyer (i përdorur)
9

makina punching DANOBAT P1317

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2006
gati për përdorim


kubota b 2...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KUBOTA B 2230
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .