Komatsu pc 15 r 8 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
9

qendrat e përpunimit (vertikale) Feeler FV-580AAPC

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2006
gati për përdorim
3

robot Kuka KUKA KR180 L150 Serie 2000 KR 180

Nürtingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6668 km
2002
te mira (te perdorura)


komatsu pc...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
1

makine radial shpimit BOHRPOWER BPC 32/800

Wiener Neudorf, AustriAustri Vendndodhja e shitësve
7152 km
2015
gati për përdorim
6

membrana PRESS Bürkle BTF 1528/14

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
1998
i përdorur
6

membrana PRESS WEMHÖNER KTM 15/28 -676

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
1999
i përdorur
6

membrana PRESS WEMHÖNER KTM 15/28 -320

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2011
i përdorur
5

ekskavator Komatsu PC88MR-6

Zuera, SpanjëSpanjë
6278 km
2007
i shkëlqyer (i përdorur)


komatsu pc...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KOMATSU PC 15 R 8
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .