Kettner blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
7

Kutia ish Kettner Kettner KAF 2000

Schoten, BelgjikëBelgjikë
6233 km
1995
te mira (te perdorura)
6

Shrink Wrapper KETTNER Variopac TFS-60/ V

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
2002
gati për përdorim
6

palletizing Max Kettner GmbH -

Freising, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6839 km
1991
i përdorur
4

Packer dhe Unpacker KETTNER A 3/T/ E3 C-T

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
1989
i përdorur
1

Tray Packer KETTNER D1 Junior BE 3/C-T

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
1982
i përdorur


kettner
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KETTNER
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .