Këmba e pllakës 1000 kg deri në 70 mm blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
3

Shpimit dhe mulliri punës SACEM MST 90 (1700/1000/1350 mm)

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6555 km
1984
i përdorur
13

BINDERIA - PËRFUNDIM - GUILLOTINËT Rachner P 1000 P/A

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1995
gati për përdorim
1

diktim shtyp Hidralmac 40T PH4C 1000x700mm, 100mm/sec

Gelsenkirchen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6387 km
2016
aq i mirë sa i ri (ex-display)


këmba e p...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 370 C 800-250

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1999
i përdorur
7

BINDERIA - PËRFUNDIM - GUILLOTINËT Meyer 1000L1

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1994
gati për përdorim
4

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 270 V 400-135

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1996
i përdorur
6

BINDERIA - PËRFUNDIM - GUILLOTINËT Zoell Diplomat 701 PC/PR

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1990
gati për përdorim
2

diktim shtyp Hidralmac 63T PH4C Tuschierpresse 1000x700mm, 25mm/sec

Gelsenkirchen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6387 km
2015
aq i mirë sa i ri (ex-display)
9

BINDERIA - PËRFUNDIM - GUILLOTINËT Stack Hunkeler AS 1000

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1998
gati për përdorim
3

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 370 C 600-250

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
2007
i përdorur
1

diktim shtyp Hidralmac 40T PH4C 1000x700mm, 100mm/sec

Gelsenkirchen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6387 km
2017
i përdorur
2

derdhur compression deri në 1000 KN EIGENBAU SA

Solingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6399 km
2014
i përdorur


këmba e p...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KËMBA E PLLAKËS 1000 KG DERI NË 70 MM
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .