Hypertherm blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim


hypertherm
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

Shpimit dhe djegur KALTENBACH KF1505

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
2008
i përdorur
4

CNC Plasma Cutters Esprit Arrow Esprit Arrow

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
5

Flat dhe pjatë përpunimin PEDDINGHAUS HSFDB 2500

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
2011
i përdorur
6

CNC Plasma Cutters Espirit Viper 3000 Espirit Viper 3000

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
10

prerja plazma KOIKE Monograph 1530

De Meern, HolandëHolandë
6235 km
2007
i shkëlqyer (i përdorur)
11

SATO LS2500 Sato LS2500

Langenfeld (Rheinland), GjermaniGjermani
6397 km
2008
rinovuar (e përdorur)
5

Shpimit dhe djegur KALTENBACH KF1505

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
2008
i përdorur
4

varg Stako

Wijchen, HolandëHolandë
6290 km
2001
te mira (te perdorura)
4

prerja plazma TecniPante 3x12 mt

Ferrara, ItaliItali
7021 km
2015
gjendje e mirë (e përdorur)
6

Plasma Prerje Machine Hezinger-PlasmaLine Baureihe A

Kornwestheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6647 km
2019
aq i mirë sa i ri (ex-display)
4

Danny Econum Stako Econum

Wijchen, HolandëHolandë
6290 km
2010
te mira (te perdorura)
4

CNC sistem prerje plasma Microstep Eurocut P

Bochum, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6403 km
2005
te mira (te perdorura)
3

Plasma Prerje Machine Stako Signum, 3.400 x 12.200

Wijchen, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6290 km
2009
te mira (te perdorura)
6

CNC portal plazma machine Messer Omnimat L5000

Nürtingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6668 km
2007
te mira (te perdorura)


hypertherm
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

Shfletoni nëpër llojet më të popullarizuara të makinave:

te

te

Kërkim
HYPERTHERM
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .