Husqvarna k 3000 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
12

qendrat e përpunimit (vertikale) DMG Mori Seiki ULTIMILL V-3000/MSX-850

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2006
gati për përdorim
2

mulliri Machines 3000 KRV Miller 3000 KRV Miller

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
10

CNC torno Mori Seiki NL3000 MC/700

Brno, Republika ÇekeRepublika Çeke
7105 km
2007
te mira (te perdorura)
3

Vacuumpresse Istra Vakuumpresse VPR-3000/40

Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
2018
i përdorur


husqvarna ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

Rrëshqitje Tabela Saw MAKA KS 3000

Rietberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1994
gati për përdorim
9

Qendra Machining - Vertical Mori Seiki NMV3000DCG HSC

Engelsbrand, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6615 km
2012
i përdorur
4

pjatë fiksim unbekannt 3000/2015/H205 mm

Wiefelstede, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6377 km
i përdorur
6

Filtri i montuar në tavan SCHUKO CENTRO 3000

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2002
i përdorur
2

Qendra e përpunimit të qelqit CNC SKILL GLASS 2000*3000

Odorheiu Secuiesc, RumaniRumani
7827 km
2011
gjendje e mirë (e përdorur)


husqvarna ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HUSQVARNA K 3000
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .