Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Hurco bmc 4020 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Peiting, Gjermani Gjermani
6818 km
2000
te mira (te perdorura)
Maitenbeth - Thal/Straßmaier, Gjermani Gjermani
6875 km
2000
i shkëlqyer (i përdorur)
Babberich, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6312 km
1996
gati për përdorim
Leipzig, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6727 km
1984
i përdorur
Hurco  BMC 40
1
Marbach, Gjermani Gjermani
6649 km
1991
i shkëlqyer (i përdorur)
Babberich, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6312 km
1997
gati për përdorim
Heilbronn, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6633 km
1995
i përdorur
Velen-Ramsdorf, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6362 km
1999
i përdorur
Chemnitz, Gjermani Gjermani
6789 km
2000
i shkëlqyer (i përdorur)
Schlitz- Bernshausen, Gjermani Gjermani
6583 km
1997
te mira (te perdorura)
Jelah, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
7461 km
1996
gati për përdorim
Schlitz- Bernshausen, Gjermani Gjermani
6583 km
1990
te mira (te perdorura)
weiterstadt, Gjermani Gjermani
6560 km
1996
te mira (te perdorura)
Wilbertoord, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6299 km
2000
i përdorur
Sonnenbuehl, Gjermani Gjermani
6669 km
2001
i shkëlqyer (i përdorur)
Bremen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6438 km
2009
i përdorur
Karlsbad, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6602 km
2007
i përdorur
Kaiserslautern, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6526 km
2018
gati për përdorim
HURCO VMX 64
1
Brno, Republika Çeke Republika Çeke
7108 km
2005
te mira (te perdorura)
Brno, Republika Çeke Republika Çeke
7105 km
2005
i shkëlqyer (i përdorur)
OL1 3NE, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
5727 km
2011
i shkëlqyer (i përdorur)
Karlsbad, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6602 km
2002
i përdorur
Korschenbroich, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6372 km
1995
i përdorur
Ladis, Austri Austri
Vendndodhja e shitësve
6835 km
2009
i përdorur
Brno, Republika Çeke Republika Çeke
7108 km
2017
te mira (te perdorura)
Brno, Republika Çeke Republika Çeke
7105 km
2003
i shkëlqyer (i përdorur)
Kaiserslautern, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6526 km
2019
gati për përdorim
HURCO VMX 30 i
0
Engelskirchen, Gjermani Gjermani
6431 km
2014
i shkëlqyer (i përdorur)
Oelde, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6440 km
2009
i përdorur

HURCO BMC 4020
SHITUR MENJëHERë

në udhëheqësin e tregut në të gjithë botën nga 1 {EUR për reklamë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë

Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72