Holzstar db 1100 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

makinë brushing HOUFEK Final 1100 DBB

Senden, GjermaniGjermani
6396 km
2019
aq i mirë sa i ri (ex-display)
2

Sinumerik SIEMENS 6FC5110-0DB03-0AA3

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6532 km
i përdorur
6

WIDE BELT lëmues MACHINE OTT OMEGA 1100

St. Peter, AustriAustri
476 km
1994
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Qendra Lathes BROADBENT 37" x 26' / 939mm x 7924mm 3 shear Lathe.

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim


holzstar d...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

Qendra Lathes BROADBENT 850mm x 2250mm Lathe.

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
2

makine shpimit seri Scheer DB 20

Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
i përdorur
5

DB 5 Z Scheer DB 5 Z

Më shumë Scheer Db 5
Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
1984
i përdorur
9

BINDERY - FINISHING - lidhja e ndryshme Polygraph 11002 - 70

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
gati për përdorim
3

dosjet Powered box & pan folder Powered box & pan folder

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim


holzstar d...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HOLZSTAR DB 1100
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .