Hermle u 1130 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
3

coater Buerkle DAL 1 - 1300

Bad Oeynhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6465 km
1993
i pazbuluar (i përdorur)


hermle u 1...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

Hydr. PressBrake Beyeler Euro 3

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
1994
i përdorur
5

punching PRESS PEDDINGHAUS Hydraulic 1001

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2001
i përdorur
5

Tabela Lloji Boring dhe frezë CERUTI AL-T 115

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
i përdorur
1

forcuar pjatë KIPP Aufspannplatte

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
i përdorur
5

Tool Room frezë - Universal HERMLE UWF 1000

Më shumë Hermle Uwf 1000
Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1988
i përdorur
5

stërvitje makine bluarje CUOGHI APE 40

Më shumë Cuoghi Ape 40
Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2007
i përdorur
8

Qendrat e përpunimit (universale) Huron SXB 523 CNC

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1990
gati për përdorim
14

lathes Mazak Slant Turn 28N - ATC M/C

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1990
gati për përdorim
3

bluarje tabela Schuko SAT 3

Dörpen, GjermaniGjermani
6341 km
1990
te mira (te perdorura)
5

Qendra torno MEUSER MOL 1500

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1970
i përdorur
7

makina derdhur injeksion Krauss Maffei KM 125-520 C2

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2004
gati për përdorim
6

mulliri Machines LAGUN FTV2

Më shumë Lagun Ftv 2
Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1990
gati për përdorim


hermle u 1...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HERMLE U 1130
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .