Deckel fp 5 nc blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

CNC machine universale mulliri DECKEL FP5NC

Më shumë Deckel Fp 5
Iserlohn, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6429 km
1986
te mira (te perdorura)
6

makine CNC bluarje Deckel FP5NC

Më shumë Deckel Fp 5
Etten-Leur, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6232 km
1986
te mira (te perdorura)


deckel fp ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

NC ndarëse Head 2 akset DECKEL FP 5 C

Më shumë Deckel Fp 5
Gorxheimertal, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6586 km
te mira (te perdorura)
2

frezë Deckel FP5NC/T

Më shumë Deckel Fp 5
Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
i përdorur
5

Universal frezë DECKEL FP 50 CC

Großhansdorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6490 km
1989
i përdorur
8

makine CNC bluarje Deckel Maho DMU 35M

Ubstadt-Weiher, GjermaniGjermani
6595 km
2001
gjendje e mirë (e përdorur)
6

frezë Deckel FP 3 NC

Më shumë Deckel Fp 3
Brno, Republika ÇekeRepublika Çeke
7105 km
1995
te mira (te perdorura)
11

Borer horizontale, lloji H-kat UNION BFP 130/5 CNC

Brno - Slatina , Republika ÇekeRepublika Çeke
7114 km
2008
rinovuar (e përdorur)
11

Makinë CN Milling DECKEL FP 41 NC DECKEL Germany FP 41 NC

Rotthalmünster, GjermaniGjermani
6938 km
1983
magazinimi i mbetjeve të dëmtuara (përdoret)


deckel fp ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
DECKEL FP 5 NC
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .