Darë për prerje blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

Darë për prerje PIDG AMP TE-Connectivity 47386-4

Borken-Burlo, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6352 km
i përdorur
2

Molteni - Shpërndarës Molteni - Dissolver

Barneveld, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6266 km
i përdorur
15

Makina për prerje GEKA ALPS-150

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2008
gati për përdorim
6

Makinë për grumbullimin dhe prerjen e makaronave Panaroma AT400

Misterton, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5811 km
2002
gjendje e mirë (e përdorur)


darë për...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

Makina për prerje ALIKO 8000/12

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2011
gati për përdorim
6

Makina për prerje Taci AC-10/30

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1972
gati për përdorim
6

Shpërndarës dylli Cellpath CellTec

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
6

Makina për prerje Casanova VCE 07-4100 X 6

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1998
gati për përdorim
8

Pompë shpërndarëse peristaltike Accuramatic MK 7

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
10

Makineri për prerjen e ujit Resato R-LCM 3020-2

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2008
gati për përdorim
7

shpërndarës Scientific Industries Distributor Genie SI-D266

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
3

Duke përfunduar tryezën e prerjes Ending cutting table

Lindesberg, SuediSuedi Vendndodhja e shitësve
6492 km
gati për përdorim
6

Makina për prerje Durma ES 3006

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2006
gati për përdorim
8

Makina për prerje AMADA PROMECAM GPN 630

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1990
gati për përdorim
14

Makineri për prerjen e ujit TCI BP-H 30120-1

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2015
gati për përdorim
3

Ndarësit për spindles

Geldern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6337 km
aq i mirë sa i ri (ex-display)


darë për...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
DARË PËR PRERJE
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .