Cosma u 9 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

Wood chipper SCHUKO ZM 900-2

Sankt Peter im Sulmtal, AustriAustri
476 km
1998
i shkëlqyer (i përdorur)


cosma u 9
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

rul rrafshues ARKU GBR 9.250.30

Eislingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6689 km
1982
i përdorur
2

makineri të tjera të përpunimit Agrama 90° Eckumlenkung

Murr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6648 km
2010
gati për përdorim
4

makineri të tjera të përpunimit Segbert Verblockung VBS 95

Murr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6648 km
2006
gati për përdorim
3

KNIEHEBELPRESSE SUSTAN T 9125

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1985
i shkëlqyer (i përdorur)
8

dosjet RAS 79.26 Multibend Centre RAS 79.26 Multibend Centre

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
8

makina Bending Durma HAP 3090

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2006
gati për përdorim
1

Rimeso makine ngjitje Kuper FWJ 920

Më shumë Kuper Fwj 920
Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
i përdorur
1

Bridge Crane - Single Beam ABUS ELV 5 t x 9663 mm

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2012
i përdorur


cosma u 9
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
COSMA U 9
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .