Combilift c 4000 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
7

Shtyp dy kolonë Mecfond Mecfond OS2-4000

Cazzago San Martino (BS), ItaliItali
6874 km
te mira (te perdorura)


combilift ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

prerja e gazit machine MGM Omnicut 4000 MS-100

Brno, Republika ÇekeRepublika Çeke
7108 km
2013
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Tub-lakimi makinë HIRSCHMILLER und HÖHN NCB 4000

Leipzig, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6727 km
1997
i përdorur
6

CNC torno Tuscan LC 38 x 4000

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5820 km
2012
gjendje e mirë (e përdorur)
4

Çikrik me kabllo HPC DT4000

Hengelo, HolandëHolandë
6338 km
i shkëlqyer (i përdorur)


combilift ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

Shfletoni nëpër llojet më të popullarizuara të makinave:

te

te

Kërkim
COMBILIFT C 4000
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .