Collomix ergomix 1 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
3

50/100 njësi CNC Hydromat 50/100 CNC Units

Oak Forest, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
914 km
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Ngarkues me rrota Volvo L180E

Më shumë Volvo L 180
Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
i shkëlqyer (i përdorur)
5

punching PRESS PEDDINGHAUS Hydraulic 1001

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2001
i përdorur
5

Tool Room frezë - Universal HERMLE UWF 1000

Më shumë Hermle Uwf 1000
Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1988
i përdorur


collomix e...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

Telehandler JCB 541-70

Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Qendra torno WOHLENBERG V 1000

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1996
i përdorur
5

Tabela Lloji Boring dhe frezë CERUTI AL-T 115

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
i përdorur
5

Makinë përballuese me rreze Ficep 1201 RC

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
2010
i përdorur
4

Telehandler JCB 535-140 HI VIZ

Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Jig makinë Boring HMB PBM 1000/60

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1996
i përdorur
5

Laterale frezë JOBS JOMACH 159

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
2005
i përdorur
4

Site Dumper Thwaites 1 Ton

Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2012
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Slip bluarje Device RÖSLER RM 100 A/SM

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1985
i përdorur
4

rul Bomag BW213D-4

Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2007
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Band Saw - Automatic - Horizontal MEBA 335 DGA-1000

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2011
i përdorur
6

cikli torno CHEVALIER FCL-2160H

Bochum, GjermaniGjermani
6398 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)
11

makina Laser prerja Prima Industrie Platino 1530

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2007
gati për përdorim
4

Backhoe loader JCB 3CX P21

Më shumë Jcb 3 Cx
Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
i shkëlqyer (i përdorur)
4

ekskavator JCB 8014CTS

Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
6

Ky Panel saw Panhans Euro 10

Më shumë Panhans Euro 10
Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
1996
i përdorur
4

ekskavator JCB JS145LC

Më shumë Jcb Js 145
Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2013
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Bimore UV lacquering Hymmen ProfiCoater PFC S 1400

Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
i përdorur


collomix e...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
COLLOMIX ERGOMIX 1
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .