Claas tucano 320 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
2

kositës rear Claas Disko 3200 F

Heiligengrabe, GjermaniGjermani
6643 km
2013
te mira (te perdorura)
6

rimeso gijotinë me prerje kryq CASATI CC 3200 & TOI 600

Sankt Peter im Sulmtal, AustriAustri Vendndodhja e shitësve
476 km
1991
i përdorur
1

Tig Welders MIGATRONIC MTE320 Tig Welder

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
5

makina derdhur injeksion ENGEL DUO ES 160505/3200

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2003
gati për përdorim
2

Gebr. Band pa makine MEBA 320 GHSS-ECO

Günzburg, GjermaniGjermani
6741 km
2000
te mira (te perdorura)
3

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 320 C 600-100

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
2004
i përdorur
3

Prerje Mill Condux Schneidmühle Condux Typ CS 320/440-3A

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim


claas tuca...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
11

Bandave horizontale KASTO PBA 320/460 AV 460mm Automatic Horizontal Bandsaw

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1978
gati për përdorim
5

kordon ngjitës Wohlenberg Klebebinder Golf 320

Murr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6648 km
1990
gati për përdorim
2

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 320 C 500-100

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
2006
i përdorur
15

formë vertikale, mbushje dhe aparate makine Sandiacre TG320LE

Stockton-on-Tees, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5744 km
2004
te mira (te perdorura)
5

Bending makine horizontale Apollo P 320

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
i përdorur
13

Torno CNC, torno, torno GILDEMEISTER CTX 320 Linear

Weilheim an der Teck, GjermaniGjermani
6683 km
2003
i shkëlqyer (i përdorur)
5

qendrat e përpunimit mulliri - vertikale IXION BAZ 320

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1998
i përdorur
1

makina radiale shpimit Soraluce TR3-2000 Mk6

Deinze, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
7

- USED - CNC JASHTËM makine bluarje ROBBI OMICRON TEACH-IN 3204

Matelica (MC), ItaliItali Vendndodhja e shitësve
7203 km
2006
gati për përdorim
2

formë të biznesit për shtyp Ryobi 3202 MCS

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1995
te mira (te perdorura)
5

prestar rimeso TAGLIABUE TIA 3200

Menden, GjermaniGjermani
6434 km
1996
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Marsh ZF 6S800 / 6 S 800 Ecolite MAN 81320046180

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim


claas tuca...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CLAAS TUCANO 320
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .