Claas markant 65 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

Platformat e punës Genie S-65

Më shumë Genie S 65
Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2006
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Machining Center - Universal DECKEL DMU 65 monoBlock

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
2011
i përdorur
4

Bed Lloji frezë - Universal FIAS AF 1820x650

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1980
i përdorur
15

Guillotines / Shearing AMADA DCT 2565 2500mm x 6.5mm Mechanical Guillotine/Shear,

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1993
gati për përdorim


claas mark...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
9

lathes Gildemeister MF Sprint 65

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1999
gati për përdorim
5

Qendra Machining - Vertical DOOSAN MYNX 650

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
2008
i përdorur
3

Flanging dhe damar Rolling Machine WIMBER SMA 65

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1977
i përdorur
9

qendrat e përpunimit (vertikale) Fidia Digit 165

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1997
gati për përdorim
8

qendrat e përpunimit (vertikale) Bridgeport GX 650 B

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2007
gati për përdorim
2

Mbarimi Mills Condux Schlagkreuzmühle Condux Typ CSK 650

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
11

Bandave horizontale BEHRINGER HBP650A 650mm Double Column Automatic Horizontal Bandsaw

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1979
gati për përdorim
14

makina derdhur injeksion ENGEL Victory 650/160 Spex

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2011
gati për përdorim
4

Prerje Mill DREHER Schneidmühle Dreher Typ S 42/65 GFS Spezial

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
3

Stangenlader IEMCA TAL 65/32 AUTO

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1995
i shkëlqyer (i përdorur)
6

Prerje Mill SILMISA Schneidmühle Silmisa Typ 65/80 110kW

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
2

Brakes Press MEBUSA PH 65-25 MEBUSA PH 65-25

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
8

rrethore makinë HBP 650 - 1050

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
7

Frezë - vertikale DMG DMC 650V

Mülheim an der Ruhr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6382 km
2014
i përdorur


claas mark...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CLAAS MARKANT 65
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .