Claas disco 3050 fc blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
8

Guillotines / Shearing HACO TS 306 3050mm x 6mm Hydraulic Guillotine

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1985
gati për përdorim
1

Schleifscheibenabricht - dhe roll formimin e makinës Farman FC 250-EX

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2019
gati për përdorim
6

cikli torno CHEVALIER FCL-2160H

Bochum, GjermaniGjermani
6398 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)
3

Bimore UV lacquering Hymmen ProfiCoater PFC S 1400

Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
i përdorur
2

Kuti & Dosjet Pan CREFCO 1325x3.2 BPFU 1325mm x 3.2mm Hydraulic Box & Pan Folder

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
2

Schleifscheibenabricht - dhe roll formimin e makinës Farman FC 250 W

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2019
gati për përdorim
6

cikli torno CHEVALIER FCL-2580H

Bochum, GjermaniGjermani
6398 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)


claas disc...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

Maker Broshura Horizon VAC-100a HOF-30 SPF-200A FC-200A

Volkach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6667 km
2005
i përdorur
1

CNC Millers shtrati CME FCM-5000 5500mm x 950mm CNC Bed Miller. Heidenhain 3 axis TNC 415 Control

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1994
gati për përdorim
2

ekstraktim Bristol (Vollmer) N-280 MFCE

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2014
gati për përdorim
7

makina Laser prerja Trumpf Trumatic L3050

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2005
gati për përdorim
4

Guillotines / Shearing PEARSON 3050mm x 13mm 3050mm x13mm Hydraulic Guillotine

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
5

makinë Folding Stahl KC78 /K4ZR-FC

Baden-Württemberg, DeutschlandGjermani
6669 km
1992
gati për përdorim
1

dosje Horizon AFC-544 AKT

Volkach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6667 km
2004
i përdorur
6

Guillotines / Shearing HACO HSL 3013 3050mm x 13mm Hydraulic Guillotine. Manufactured 1990

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1990
gati për përdorim
4

HVAC Drive DANFOSS VLT FC102

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
5

Torno - Cikli kontrollohet CHEVALIER FCL 1840S

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
2000
i përdorur


claas disc...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CLAAS DISCO 3050 FC
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .