Charmilles hd 8 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Hidraulike Workshop Press HIDROLIKSAN HD 180 mot

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2014
i përdorur
5

CNC Vertical Editing Centre MAZAK VTC 800/30 HD

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Welding Rotary Tabela - Round Sipërfaqja HAANE HDN 8 x 50

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1989
i përdorur
6

Marsh Mercedes-Benz Actros Lenkung LS8 RHD

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
4

rul Hamm HD8VV

Më shumë Hamm Hd 8
Leeds, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5754 km
2014
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Machining Center - Universal MIKRON HPM 800U HD

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
2011
i përdorur


charmilles...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

Motors Bosch Hochdruckpumpe 0445020082

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
7

5 aks frezë universale Mikron HPM 800 U HD

Kirchheim b. München, GjermaniGjermani
6852 km
2011
i shkëlqyer (i përdorur)
3

decoiler PSM HDM 100_800

Aachen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6355 km
1984
i përdorur
5

bimore larja e vazhdueshme ROLL RWTF 0048-032-02-0

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6555 km
1996
i përdorur
1

Shtypi gozhdë dyfishtë goditje WAFIOS DP 80

Grebenau, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6576 km
1975
i përdorur


charmilles...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CHARMILLES HD 8
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .