➤ Blerje Boschert Profi 28 të përdorur - Machineseeker.al 🏷️

Blej Boschert profi 28 të përdorurar (64)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
boschert
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT Profi 28 / 1000 CNCBOSCHERT Profi 28 / 1000 CNCBOSCHERT Profi 28 / 1000 CNCBOSCHERT Profi 28 / 1000 CNCBOSCHERT Profi 28 / 1000 CNC
more images
Holanda Babberich
1 602 km
Frena e shtypit
BOSCHERT Profi 28 / 1000 CNC
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Lörrach
1 225 km
Ndarës i shtresave horizontale
Boschert GmbH&Co.KG SplitProfi 1030
Thirrni
ankand
BOSCHERT EL 1000 CNC Z BOSCHERT EL 1000 CNC Z BOSCHERT EL 1000 CNC Z BOSCHERT EL 1000 CNC Z BOSCHERT EL 1000 CNC Z
përfundon në 
 T   orë   Min   Sek  Ankandi përfundoi
Makinë grushtuese dhe thithëse
BOSCHERT EL 1000 CNC Z "ROTA"
buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT Compact 750BOSCHERT Compact 750BOSCHERT Compact 750
more images
Hungaria Hungary
671 km
makina punching
BOSCHERT Compact 750
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT K 30 - 120 MINI S DIG.BOSCHERT K 30 - 120 MINI S DIG.BOSCHERT K 30 - 120 MINI S DIG.BOSCHERT K 30 - 120 MINI S DIG.
more images
Gjermani Kassel
1 400 km
Makinë për prerje qoshe
BOSCHERT K 30 - 120 MINI S DIG.
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert Ausklinkmaschine Boschert K 30-120Boschert Ausklinkmaschine Boschert K 30-120
more images
Austria A - Niederösterreich
847 km
Makinat e prerjes me kënd të ndryshueshëm
Boschert Ausklinkmaschine Boschert K 30-120
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT K 30 / 120 MiniBOSCHERT K 30 / 120 MiniBOSCHERT K 30 / 120 Mini
more images
Gjermani Kreis Bergstraße, Deutschland
1 303 km
Makinë prerëse
BOSCHERT K 30 / 120 Mini
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT LB15BOSCHERT LB15BOSCHERT LB15BOSCHERT LB15BOSCHERT LB15
more images
Gjermani Staufenberg
1 377 km
Makinë prerëse
BOSCHERT LB15
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT EL500 CNCBOSCHERT EL500 CNCBOSCHERT EL500 CNC
more images
Gjermani Eislingen/Fils
1 175 km
Qëndrim i vetëm - vrima
BOSCHERT EL500 CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert KST 40_750 / POWERLINE 150 digitalBoschert KST 40_750 / POWERLINE 150 digitalBoschert KST 40_750 / POWERLINE 150 digital
more images
Gjermani Eisenberg (Pfalz)
1 328 km
makinë shpuese vrimash
Boschert KST 40_750 / POWERLINE 150 digital
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z RevoBoschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z Revo
more images
Gjermani Warstein
1 456 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
Boschert Stanzmasch. Typ EL750 x 1500 CNC Z Revo
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert EL-500Boschert EL-500Boschert EL-500Boschert EL-500Boschert EL-500Boschert EL-500Boschert EL-500Boschert EL-500Boschert EL-500Boschert EL-500
more images
Zvicra Zurzach
1 181 km
Makinë shpimi
Boschert EL-500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert K30-120Boschert K30-120Boschert K30-120Boschert K30-120Boschert K30-120
more images
Gjermani Schwabach
1 155 km
Makinë prerëse
Boschert K30-120
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT Compact 1250 RotaBOSCHERT Compact 1250 RotaBOSCHERT Compact 1250 RotaBOSCHERT Compact 1250 RotaBOSCHERT Compact 1250 RotaBOSCHERT Compact 1250 Rota
more images
Luksemburgu Diekirch
1 457 km
makinë grushtuese dhe thithëse
BOSCHERT Compact 1250 Rota
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Eislingen/Fils
1 175 km
prerë Machine
BOSCHERT K30-120 Mini
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert G-Flex 3160Boschert G-Flex 3160Boschert G-Flex 3160Boschert G-Flex 3160
more images
Gjermani Großrudestedt
1 307 km
Frena e shtypit
Boschert G-Flex 3160
Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Boschert K 30-120Boschert K 30-120Boschert K 30-120Boschert K 30-120Boschert K 30-120
Ankandi përfundoi
Makinë prerëse
Boschert K 30-120
buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Jacobsdorf
1 320 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
Boschert TRI
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 DigitalBOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
more images
Spanja Balaguer
1 612 km
makinë grushtuese hidraulike
BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT K90-E200BOSCHERT K90-E200BOSCHERT K90-E200BOSCHERT K90-E200BOSCHERT K90-E200BOSCHERT K90-E200BOSCHERT K90-E200BOSCHERT K90-E200BOSCHERT K90-E200BOSCHERT K90-E200
more images
Gjermani Unterschleißheim
1 044 km
Makinë prerëse
BOSCHERT K90-E200
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 IndexBOSCHERT Twin 1000 Index
more images
Irlanda Ireland
2 472 km
makina punching
BOSCHERT Twin 1000 Index
Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
BOSCHERT G-Bend 3290BOSCHERT G-Bend 3290BOSCHERT G-Bend 3290BOSCHERT G-Bend 3290BOSCHERT G-Bend 3290BOSCHERT G-Bend 3290BOSCHERT G-Bend 3290BOSCHERT G-Bend 3290
Ankandi përfundoi
Frena e shtypjes CNC
BOSCHERT G-Bend 3290
buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT VariCenter
more images
Gjermani Eisenberg (Pfalz)
1 328 km
nivel
BOSCHERT VariCenter
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert EL1000 x 2000 CNC RevoBoschert EL1000 x 2000 CNC Revo
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
Boschert EL1000 x 2000 CNC Revo
Thirrni
Siegel

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500Boschert CNC 25/500
more images
Gjermani Weißenborn/Erzgebirge
1 202 km
makinë prerëse
Boschert CNC 25/500
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT Ecco-Line 750 DigBOSCHERT Ecco-Line 750 DigBOSCHERT Ecco-Line 750 DigBOSCHERT Ecco-Line 750 DigBOSCHERT Ecco-Line 750 Dig
more images
Gjermani Trittau
1 568 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
BOSCHERT Ecco-Line 750 Dig
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZ/Boschert KST 20/450KUNZ/Boschert KST 20/450KUNZ/Boschert KST 20/450KUNZ/Boschert KST 20/450
more images
Gjermani Hohenbrunn
1 016 km
Die-machine
KUNZ/Boschert KST 20/450
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert P60Boschert P60Boschert P60Boschert P60Boschert P60
more images
Gjermani Pfungstadt
(Vendndodhja e tregtarit)
1 317 km
punching Machine
Boschert P60
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT KS 30-120BOSCHERT KS 30-120BOSCHERT KS 30-120BOSCHERT KS 30-120BOSCHERT KS 30-120BOSCHERT KS 30-120BOSCHERT KS 30-120BOSCHERT KS 30-120BOSCHERT KS 30-120BOSCHERT KS 30-120
more images
Gjermani Bühl
1 262 km
Makinë prerëse
BOSCHERT KS 30-120
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert Easy ShapBoschert Easy ShapBoschert Easy Shap
more images
Gjermani Setzingen
1 140 km
Mjet makine bluarje
Boschert Easy Shap
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT LB 13 QuickBOSCHERT LB 13 QuickBOSCHERT LB 13 QuickBOSCHERT LB 13 Quick
more images
Gjermani Küssaberg
1 185 km
prerë Machine
BOSCHERT LB 13 Quick
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT Compact Rota/Revo IndexBOSCHERT Compact Rota/Revo IndexBOSCHERT Compact Rota/Revo Index
more images
Gjermani Lörrach
1 225 km
Makinë goditjeje CNC
BOSCHERT Compact Rota/Revo Index
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert Combicut EL1250 Rota IndexBoschert Combicut EL1250 Rota IndexBoschert Combicut EL1250 Rota IndexBoschert Combicut EL1250 Rota Index
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Sistemi i plasaritjes së pluhurit
Boschert Combicut EL1250 Rota Index
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT G-ELECTRO Cut 4006 BOSCHERT G-ELECTRO Cut 4006 BOSCHERT G-ELECTRO Cut 4006 BOSCHERT G-ELECTRO Cut 4006
more images
Gjermani Küssaberg
1 187 km
Boschert G-ELECTRO Cut 4006
BOSCHERT G-ELECTRO Cut 4006
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT TRI 1250 x 2000 RotaBOSCHERT TRI 1250 x 2000 Rota
more images
Gjermani Lörrach
1 225 km
Makinë goditjeje CNC
BOSCHERT TRI 1250 x 2000 Rota
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert TRI 1500x3000 CNC Z Rota-Revo
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
Boschert TRI 1500x3000 CNC Z Rota-Revo
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert Compact 750x1000 Rota IndexBoschert Compact 750x1000 Rota IndexBoschert Compact 750x1000 Rota IndexBoschert Compact 750x1000 Rota IndexBoschert Compact 750x1000 Rota Index
more images
Gjermani Küssaberg
1 187 km
Makinë grushtuese Boschert
Boschert Compact 750x1000 Rota Index
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert EL500 x 1000 CNC ZBoschert EL500 x 1000 CNC Z
more images
Gjermani Bayern, Deutschland
1 089 km
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse
Boschert EL500 x 1000 CNC Z
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert Eccoline (Manuell) 500Boschert Eccoline (Manuell) 500Boschert Eccoline (Manuell) 500Boschert Eccoline (Manuell) 500
more images
Gjermani Küssaberg
1 187 km
Makinë shpimi
Boschert Eccoline (Manuell) 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert LB12/6
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 132 km
Prerje
Boschert LB12/6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6
more images
Gjermani Küssaberg
1 187 km
Makinë prerëse
BOSCHERT LB 12/6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert EL1250 x 2000 CNC Revo
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë CNC shpuese dhe thithëse
Boschert EL1250 x 2000 CNC Revo
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse
Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert LB12/4
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Duke shënuar
Boschert LB12/4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert EL500Boschert EL500
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë shpuese manuale
Boschert EL500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert LB13 Stanzen
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë shpuese me nivele
Boschert LB13 Stanzen
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë CNC shpuese dhe thithëse
Boschert TRI1500 CNC Z
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert EL300 AmadaBoschert EL300 AmadaBoschert EL300 Amada
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 136 km
Manual punching machine
Boschert EL300 Amada
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert K 2
more images
Gjermani Setzingen
1 140 km
furçë makinë Deburring
Boschert K 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert Easy Shap
more images
Gjermani Setzingen
1 140 km
makinë bluarëse veglash
Boschert Easy Shap
Thirrni