Albanian
German (Gjermani) German (Austria) German (Zvicra) English (Shtetet e Bashkuara të Amerikës) English (Mbretëria e Bashkuar) French (Francës) French (Belgjika) Spanish (Spanja) Spanish (Meksika) Italian (Italia) Dutch (Holanda) Polish (Polonia) Russian (Federata Ruse) Belarusian (Bjellorusi (Bjellorusi)) Ukrainian (Ukraina) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Turqia) English (Zelanda e Re) English (Irlanda) Czech (Republika Çeke) Danish (Danimarka) Finnish (Finlanda) Swedish (Suedia) Norwegian Bokmål (Norvegjia) Maltese (Maltë) Greek (Greqia) Lithuanian (Lituania) Latvian (Letonia) Icelandic (Islanda) Portuguese (Portugalia) Portuguese (Brazil) Spanish (Venezuela) Spanish (Argjentina) Hungarian (Hungaria) Slovak (Sllovakia) Romanian (Rumania) Romanian (Moldavia) Slovenian (Sllovenia) Serbian (Serbia) Serbian (Mali i Zi) Albanian (Shqipëria) Croatian (Kroacia) Bulgarian (Bullgaria) Macedonian (Maqedonia) Bosnian (Bosnje dhe Hercegovinë) Hebrew (Izraelit) Arabic (Egjipti) Hindi (India) English (India) Indonesian (Indonezia) Korean (Korea e jugut) Japanese (Japonia) Thai (Tajlandë) Malay (Malajzia) Vietnamese (Vietnami) Chinese (Kina) Chinese (Tajvani) Persian (Irani) Bengali (Bangladeshi) Pashto (Afganistan)
kategori
Kategoria kryesore:
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet
Reklamë e klasifikuar
E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68
more images
6
Gjermani NĂĽrnberg
1164 km
Makinë brazdë dhe shpim
E. Bickel HK 3/68
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BICKEL WITH FOOT BICKEL WITH FOOT BICKEL WITH FOOT BICKEL WITH FOOT
more images
4
Zvicra Höri
(Vendndodhja e tregtarit)
1165 km
creasing makinë
BICKEL WITH FOOT
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
E. Bickel HK68 HYDR E. Bickel HK68 HYDR E. Bickel HK68 HYDR E. Bickel HK68 HYDR
more images
4
Gjermani Oelde
1500 km
Makinë brazdë dhe shpim
E. Bickel HK68 HYDR
1963
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
E. Bickel K.G. Heilbronn HK 3/68 E. Bickel K.G. Heilbronn HK 3/68 E. Bickel K.G. Heilbronn HK 3/68 E. Bickel K.G. Heilbronn HK 3/68
more images
4
Gjermani
1491 km
TĂ« ndryshme
E. Bickel K.G. Heilbronn HK 3/68
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BICKEL H.K. 3-68 BICKEL H.K. 3-68 BICKEL H.K. 3-68
more images
3
Gjermani Dollern
(Vendndodhja e tregtarit)
1590 km
makina perofruese e barkut
BICKEL H.K. 3-68
1981
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
E. Bickel HKBa 3/68 E. Bickel HKBa 3/68 E. Bickel HKBa 3/68 E. Bickel HKBa 3/68 E. Bickel HKBa 3/68 E. Bickel HKBa 3/68
more images
6
Gjermani Dinslaken
1546 km
Makinë grooving + perforuese
E. Bickel HKBa 3/68
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
E. Bickel HK3/61 E. Bickel HK3/61 E. Bickel HK3/61 E. Bickel HK3/61 E. Bickel HK3/61 E. Bickel HK3/61
more images
6
Gjermani NĂĽrnberg
1164 km
makinë brazdë
E. Bickel HK3/61
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BICKEL H.K. 3-68 BICKEL H.K. 3-68
more images
2
Gjermani Dollern
(Vendndodhja e tregtarit)
1590 km
grooving ABD perofrating makinë
BICKEL H.K. 3-68
1966
dore e dyte
Thirrni

PĂ«rdorur Bickel

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.
Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej