Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Staufenberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1394 km
1973
i përdorur
Ebreichsdorf, Austri Austri
(Vendndodhja e shitësve)
816 km
2020
aq i mirë sa i ri (ex-display)
Rödermark, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1318 km
1975
i përdorur
Ballybegly, West End, Co. Donegal, Ireland Irlandë
2547 km
2005
gjendje e mirë (e përdorur)
Denkendorf/Bitz, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1102 km
2004
te mira (te perdorura)
GHD Hartmann SL-30 Bread Slicing Machine DESCRIPTION: Bread slicing machine by the German leading manufacturer GHD Hartmann, fully automated band slicing machine for toast, Baton, rye mixed bread and many other types of bread products. SPECIFICATION: Manufacturer: GHD Hartmann Model: Hartmann SL-30 (Selectra-30) Maximum Product dimensions: Length: 160 - 400 mm, Height: 50 - 180 mm Oc0jlomw Capacity: up to 3800 products/h (Depending on Product type) Controller: Omron Operating panel: Touchscre...
 

I përdorur Belatron select

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153